reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier partnerem medialnym VideoWars by ScreenLovers

dodano: 2017-10-13 18:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: videowars.screenlovers.pl

VideoWars by ScreenLovers 2 Jak fenomen serialowy przekłada się na biznes tradycyjnych nadawców w Polsce? Czy Netflix i Showmax już odcisnęły piętno na rynku VOD i płatnych operatorów? Jak adblocki i ekspansja płatnych treści odgradzają reklamodawcom dostęp do najcenniejszych publiczności? Przy jakich typach treści wideo najlepiej się reklamować? Odpowiedzi m.in. na te pytania będziemy szukać podczas VideoWars by ScreenLovers, całodniowej konferencji poświęconej wideo i telewizji, której partnerem jest serwis SAT Kurier.

VideoWars by ScreenLovers


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ScreenLovers, specjalistyczny blog analizujący rynek multiscreen i główny organizator wydarzenia, już po raz drugi poddaje gorące rynkowe kwestie pod dyskusję najlepszych fachowców z branży mediowo-reklamowej.

Na scenie spotkają się m.in. przedstawiciele Youtube i Facebooka – gigantów z rynku reklamy sięgających coraz śmielej po telewizyjne budżety. MEC opowie o tym jak połączył dane telemetryczne z informacjami o zakupach i czy widz „Na Wspólnej” jest aby na pewno bardziej premium niż widz „M jak miłość”. SW Research pochyli się nad internautami, którzy założyli adblocka i wyrzucili telewizory: czy są już straceni dla reklamodawców? ZPR Media przeanalizuje fiasko MUX 8: czy nowe kanały naziemne mają jeszcze szansę na sukces? Nielsen z kolei weźmie na warsztat panele RPD, czyli dane pozyskiwane od operatorów płatnej telewizji. Czy wyrosną na alternatywę wobec telemetrii? Na VideoWars by ScreenLovers spotkacie także Mediafarm, który zapyta top marketerów o to, jak radzą sobie w czasach kurczących się publiczności telewizyjnych show i rosnącej grupy konsumentów płacących za to, by odgrodzić się od reklam.

To wszystko i wiele innych kluczowych dla przyszłości rynku wideo wątków już 15 listopada w Kinie Iluzjon w Warszawie podczas konferencji ScreenLovers – zapraszamy!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: http://videowars.screenlovers.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000 plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

770 zł Więcej...
reklama