reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Kino Polska pojawią się w Kanadzie

dodano: 2017-10-17 10:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI/satkurier.pl

Kino Polska Nadawca telewizyjny SPI International/FilmBox i kanadyjska sieć dystrybucyjna Ethnic Channels Group (ECG) poinformowały, że regulator medialny CRTC wydał decyzję o dodaniu siedmiu kanałów SPI do listy stacji spoza Kanady upoważnionych do dystrybucji w tym kraju.

Kino Polska SPI


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanałami SPI International/FilmBox, które zostały upoważnione do dystrybucji w Kanadzie, są: polskojęzyczne Kino Polska i Kino Polska Muzyka oraz nadawane w języku angielskim Fast&FunBox HD o sportach ekstremalnych, e-sportowy Gametoon, FilmBox Arthouse z kinem niezależnym, FunBox UHD w rozdzielczości 4K, a także kanał o modzie FashionBox HD.
 

- SPI/FilmBox z niecierpliwością oczekuje na dotarcie do dużej liczby widzów w Kanadzie oraz na współpracę z Ethnic Channel Group w zakresie dalszej ekspansji naszego zasięgu dystrybucyjnego - powiedziała Stacey Sobel, wiceprezes wykonawcza SPI.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji CRTC 2017-329 w sprawie nadawania kanałów telewizyjnych. SPI International, właściciel i twórca tych kanałów, jest jedną z najbardziej skutecznych i szanowanych firm medialnych i cieszymy się, że jesteśmy jego partnerem - powiedział Slava Levin, dyrektor generalny ECG. - Nasz dział sprzedaży będzie współpracował ze wszystkimi kanadyjskimi operatorami, aby zapewnić jak najszerszą widownię dla tych świetnych programów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

890 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...
reklama