reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

QYou Polska wystartuje w listopadzie

dodano: 2017-10-18 12:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: QYou Media

The QYou QYou Media rozpoczął współpracę z Mediakraft TV, polską filią Mediakraft Networks, aby uruchomić QYou Polska w ramach usługi OTT Play Now. Owocem tej współpracy będzie pierwsza w pełni zlokalizowana wersja QYou, która ruszy w listopadzie 2017 roku. Ta całodobowa stacja wystartowała w naszym kraju już w zeszłym roku. Teraz doczeka się polskiej wersji.

The QYou


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa przewiduje, że QYou stworzy w pełni zlokalizowaną na polski rynek wersję kanału z udziałem prezenterów z Polski i treściami Mediakraft TV. QYou Polska ma generować nowy strumień przychodów dla twórców podlegających pod Mediakraft TV, zapewniając im dostęp do nowych sponsorów i reklamodawców.
 

- Kiedy QYou wkroczył na polski rynek w ubiegłym roku, szybko okazało się, że jest to region o ogromnym potencjale wzrostu, ponieważ istnieje tam duże zapotrzebowanie na wideo online, szczególnie wśród młodszych widzów - powiedział Curt Marvis, dyrektor generalny i współzałożyciel QYou Media. - Partnerstwo z Mediakraft TV daje nam możliwość skorzystania z tego apetytu i budowania kanału koncentrującego się na wyjątkowej i fascynującej kulturze w Polsce. Rosnący popyt na wideo online powoduje obecnie większe zapotrzebowanie nadawców na regionalizację treści i dlatego jest to strategia, którą w nadchodzących miesiącach chcemy zastosować na innych rynkach.

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą oraz producentem autorskich programów takich jak Ponki, Topowa Dycha, Biuru, Topowe Teorie Spiskowe, Zajegranie, Tylko Kino, Tylko Historia oraz wiele innych. W Mediakraft TV można znaleźć programy z dziedzin rozrywki, kultury, sportu oraz innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...