reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

QYou Polska wystartuje w listopadzie

dodano: 2017-10-18 12:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: QYou Media

The QYou QYou Media rozpoczął współpracę z Mediakraft TV, polską filią Mediakraft Networks, aby uruchomić QYou Polska w ramach usługi OTT Play Now. Owocem tej współpracy będzie pierwsza w pełni zlokalizowana wersja QYou, która ruszy w listopadzie 2017 roku. Ta całodobowa stacja wystartowała w naszym kraju już w zeszłym roku. Teraz doczeka się polskiej wersji.

The QYou


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa przewiduje, że QYou stworzy w pełni zlokalizowaną na polski rynek wersję kanału z udziałem prezenterów z Polski i treściami Mediakraft TV. QYou Polska ma generować nowy strumień przychodów dla twórców podlegających pod Mediakraft TV, zapewniając im dostęp do nowych sponsorów i reklamodawców.
 

- Kiedy QYou wkroczył na polski rynek w ubiegłym roku, szybko okazało się, że jest to region o ogromnym potencjale wzrostu, ponieważ istnieje tam duże zapotrzebowanie na wideo online, szczególnie wśród młodszych widzów - powiedział Curt Marvis, dyrektor generalny i współzałożyciel QYou Media. - Partnerstwo z Mediakraft TV daje nam możliwość skorzystania z tego apetytu i budowania kanału koncentrującego się na wyjątkowej i fascynującej kulturze w Polsce. Rosnący popyt na wideo online powoduje obecnie większe zapotrzebowanie nadawców na regionalizację treści i dlatego jest to strategia, którą w nadchodzących miesiącach chcemy zastosować na innych rynkach.

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą oraz producentem autorskich programów takich jak Ponki, Topowa Dycha, Biuru, Topowe Teorie Spiskowe, Zajegranie, Tylko Kino, Tylko Historia oraz wiele innych. W Mediakraft TV można znaleźć programy z dziedzin rozrywki, kultury, sportu oraz innych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama