reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

QYou Polska wystartuje w listopadzie

dodano: 2017-10-18 12:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: QYou Media

The QYou QYou Media rozpoczął współpracę z Mediakraft TV, polską filią Mediakraft Networks, aby uruchomić QYou Polska w ramach usługi OTT Play Now. Owocem tej współpracy będzie pierwsza w pełni zlokalizowana wersja QYou, która ruszy w listopadzie 2017 roku. Ta całodobowa stacja wystartowała w naszym kraju już w zeszłym roku. Teraz doczeka się polskiej wersji.

The QYou


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa przewiduje, że QYou stworzy w pełni zlokalizowaną na polski rynek wersję kanału z udziałem prezenterów z Polski i treściami Mediakraft TV. QYou Polska ma generować nowy strumień przychodów dla twórców podlegających pod Mediakraft TV, zapewniając im dostęp do nowych sponsorów i reklamodawców.
 

- Kiedy QYou wkroczył na polski rynek w ubiegłym roku, szybko okazało się, że jest to region o ogromnym potencjale wzrostu, ponieważ istnieje tam duże zapotrzebowanie na wideo online, szczególnie wśród młodszych widzów - powiedział Curt Marvis, dyrektor generalny i współzałożyciel QYou Media. - Partnerstwo z Mediakraft TV daje nam możliwość skorzystania z tego apetytu i budowania kanału koncentrującego się na wyjątkowej i fascynującej kulturze w Polsce. Rosnący popyt na wideo online powoduje obecnie większe zapotrzebowanie nadawców na regionalizację treści i dlatego jest to strategia, którą w nadchodzących miesiącach chcemy zastosować na innych rynkach.

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą oraz producentem autorskich programów takich jak Ponki, Topowa Dycha, Biuru, Topowe Teorie Spiskowe, Zajegranie, Tylko Kino, Tylko Historia oraz wiele innych. W Mediakraft TV można znaleźć programy z dziedzin rozrywki, kultury, sportu oraz innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...
reklama