reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimuzyka zastąpi kanał Strana w Rosji

dodano: 2017-10-20 17:46
autor: RO | źródło: sostav.ru

bajki kreskówki filmy animowane dzieci Rosyjska spółka Cyfrowe telewidenije, będąca wspólnym przedsięwzięciem nadawcy federalnego VGTRK i operatora Rostelekom, rozpocznie nadawanie nowego kanału telewizyjnego Multimuzyka. Projekt startuje 1 grudnia 2017 roku w miejscu kanału Strana, który z kolei zakończy istnienie.

http://cdn-st1.rtr-vesti.ru/p/o_1361326.jpg
VGTRK Cyfrowa Telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W skład ramówki Multimuzyka wejdą pieśni i muzyka z filmów animowanych. Oferta zostanie tak skonstruowana, że w postaci pasm tematycznych będą nadawane kołysanki, pieśni taneczne, o przyjaźni i inne. Negocjacje zakupu praw na fragmenty filmów animowanych z pieśniami trwają ze studiami filmowymi Sojuzmultfilm, Animakkord i Riki. Nadawca chce też emitować treści zagraniczne.

Spółka Cyfrowe telewidenije, podejmując decyzję o starcie Multimuzyka, kierowała się wynikami oglądalności kanału Mult. Utworzony w 2014 roku kanał dla dzieci jest teraz oglądany średnio 65-70 minut na dobę. Twórcy mają nadzieję, że średni czas poświęcany na oglądanie Multimuzyka wyniesie nie mniej niż 40 minut.

Poświęcony rosyjskim regionom kanał Strana nie przyciągał większej uwagi widzów, pomimo wysokich wydatków na treści. Przeciętny dobowy czas oglądania wynosił zaledwie 6-8 minut. Tak słabe wyniki były nie do zaakceptowania, tym bardziej iż inne kanały poznawcze tworzone przez Cyfrowe telewidenije miały średnio 20 minut.

Produkcja zawartości dla Strana była niezwykle droga. W dodatku projektem nie interesowały się same regiony. Całe archiwum kanału pozostanie w Internecie, a redakcja przejdzie do innych projektów spółki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...