reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Ukraine dołączył erotyczny Penthouse

dodano: 2017-10-21 19:17 | aktualizacja: 2017-10-21 22:58
autor: RO | źródło: telesat-news.net/satkurier.pl

Erotica TV Abonenci kanałów erotycznych ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat Ukraine nie musieli długo czekać na włączenie nowej stacji w zastępstwie Erotica TV, który został usunięty z oferty. Nadawca Erotica TV wprowadził mocniejsze treści, których nie dopuszcza ukraińskie ustawodawstwo (więcej szczegółów). W zastępstwie jest nadawany teraz kanał Penthouse.

Penthouse


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Penthouse pojawił się w jakości SD na pozycji programowej Erotica TV z częstotliwości 12,207 GHz, pol. V (SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK) na satelicie Astra 4A (4,8°E). Przekaz jest prowadzony w godzinach nocnych. Szyfrowanie odbywa się w systemach VideoGuard i Verimatrix.

Operator ukraińskiej platformy umożliwia sprzedaż kanałów erotycznych w formie opcji dodatkowej "Dorosły" w cenie 39 hrywien miesięcznie. Pakiet zawiera jeszcze Erox HD i Playboy TV.

Penthouse jest znany klientom holenderskiej platformy Joyne i niemieckiej oferty kablowej KabelKiosk z pozycji 9°E, francuskich CanalSat i Orange z pozycji 19,2°E, holenderskiej Canal Digitaal i słowackiej SkyLink z pozycji 23,5°E.

Choć w innych platformach satelitarnych Penthouse nadaje w rozszerzonej wersji i w postaci dwóch oddzielnych kanałów HD, to na Ukrainie musi ograniczać przekaz do godzin 24:00-4:00. Jest to podyktowane ukraińskim ustawodawstwem.

Źródło: telesat-news.net

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama