reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Sara i Kamil nagrywają nowe odcinki

dodano: 2017-10-22 22:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 23 października br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie siódmy odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na szczęście udało się ugasić pożar, który pojawił się na terenie Bazy. Borys (w tej roli Radosław Pazura) wraz z policyjnymi technikami stwierdzili, że to miejsce musi zostać zamknięte. Należy pobrać ślady, zabezpieczyć mienie, poczekać na ekspertyzy biegłych. Niestety nie wiadomo, jak długo to potrwa. Piotr (Michał Żurawski, „Ultraviolet” w AXN - więcej tutaj) jest wściekły i robi awanturę Borysowi. Monika (Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) próbuje interweniować i uspokoić skłóconych mężczyzn. Niespodziewanie na terenie Bazy pojawia się urzędniczka (Dorota Landowska), która twierdzi, że znalazła lokal zastępczy dla dzieciaków. Piotr podchodzi sceptycznie do tej informacji, ale Monika namawia go żeby sprawdził nowy budynek.

Monika wraca do pracy. Aleksandra (Monika Mariotti) jest na nią zła, ma do niej pretensje, że zaniedbuje agencję i zajmuje się tylko Bazą. Kobieta wyjaśnia, że to miejsce jest dla niej bardzo ważne, ponieważ wreszcie znalazła coś, co oprócz Barbary, pozwala jej nie zwątpić w sens życia.

Do Justyny (Magdalena Berus) przychodzi Dziadek (Janusz Chabior, „Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) z prośbą o rozmowę. Dziewczyna postanawia go wysłuchać. Mężczyzna przeprasza córkę. Nie potrafi jej wyjaśnić dlaczego zniknął z jej życia. Justyna jest na niego wściekła, wyrzuca go z zespołu i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Czy uda jej się dowiedzieć, co tak naprawdę było powodem rozstania jej rodziców?

Sara (Magdalena Boczarska) z Kamilem (Mikołaj Roznerski, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) nagrywają odcinki do swojego nowego reality show. Niestety ich życie jest zbyt monotonne żeby było atrakcyjne dla widza. Sara jest zrozpaczona, Kamil zdesperowany. Reżyser (Piotr Głowacki, „Miasto skarbów” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj, „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) wywiera na nich presję i usiłuje ich ze sobą skłócić. Okazuje się, że Kamilowi bardzo zależy na sukcesie i jest gotów zgodzić się na wszystko...

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) próbuje utrzymać w tajemnicy przed Jagodą (Marieta Żukowska, „Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj) fakt, że pracuje w dużym koncernie chemicznym. Jednocześnie ciągle walczy z Aliną (Agnieszka Judycka) i stara się odzyskać synka.

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Druga szansa”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...