reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Udany start „Belfra” 2 w Canal+

dodano: 2017-10-25 14:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

BELFER__sezon_2_360px.jpg Blisko 620 tys. widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tys. obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w Canal+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii Canal+.

Belfer_sezon2_canal_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę 22 października o godz. 21:30 Canal+ zaprezentował pierwszy odcinek długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „elfer”. Średnia oglądalność premierowego odcinka w pierwszym dniu wyniosła blisko 454 000 widzów (niemal 423 000 – Canal+ oraz  31 000 – Canal+1), ustanawiając nowy rekord jeśli chodzi o oglądalność filmów i seriali w całej historii Canal+. Łącznie pierwszy odcinek obejrzało 618 tysięcy osób, włączając w to widzów nc+ GO, Player+, transmisji na Facebooku, a także tych, którzy nagrali produkcję na dekoderze. Z okazji premiery Canal+ pokazał pierwszy odcinek w ramach odkodowanego sygnału.

W porównaniu do otwarcia pierwszego sezonu, w październiku 2016 roku (269 000 widzów) początek nowego rozdziału w historii tytułowego „Belfra” – Pawła Zawadzkiego – śledziło aż 57% więcej widzów.
 

Jesteśmy dumni, że już na wstępie udało się zainteresować tak dużą liczbę widzów. Sukces pierwszego sezonu postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko, co motywowało nas do ciężkiej pracy. Liczymy na to, że widzowie zostaną z nami do samego końca - mówi Jakub Szurmiej, Dyrektor Kanałów Filmowych nc+ .

Pierwszy odcinek miał swoją premierę nie tylko na antenie Canal+, ale także na specjalnie przygotowanej stronie belfer.canalplus.pl oraz w serwisie Player+. Podobnie jak w zeszłym roku, dzień po premierze odcinek został wyświetlony na Facebooku podczas transmisji live. Jednocześnie odbył się czat z Zofią Wichłacz – aktorką, która wcieliła się w rolę Karoliny, uczennicy wrocławskiego liceum, która odpowiadała na pytania fanów.

Premiery kolejnych odcinków w niedziele, o 21:30. Tylko w Canal+. Serial dostępny jest także w kolekcji Canal+ VOD w serwisie nc+GO.
 

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...