reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16 tys. GBP za nielegalny streaming Sky Sports

dodano: 2017-10-26 14:12 | aktualizacja: 2017-10-26 14:41
autor: HacKing | źródło: FACT

Sky Sports 23 października br. zapadł wyrok w sprawie klienta Sky podejrzanego o nielegalny streaming treści Sky Sports. Mieszkaniec Bristolu został obciążony kosztami sądowymi w wysokości ponad 16 tys. funtów, a także został zobowiązany do ujawnienia szczegółów dotyczących pieniędzy, które zarobił, i osób, z którymi był w zmowie. Poza wspomnianymi kosztami sądowymi, będzie musiał pokryć szkody finansowe wyrządzone operatorowi platformy Sky.

Sky Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To jest ostatnia akcja podjęta w ramach trwających walk przeciwko nielegalnemu piractwu cyfrowemu. Powinno być jasne dla każdego, kto myśli o piractwie lub oglądaniu pirackiego strumienia, że nie jest w szarej strefie i że jest to nielegalne - powiedział Kieron Sharp, prezes FACT.

W podobnej sprawie podejrzany przyznał się do winy, złożył Sky pisemne przeprosiny i wyraził zgodę na poniesienie kosztów sądowych w związku z udostępnieniem walki Anthony Joshua vs Wladimir Klitschko na Facebooku - ten strumień był oglądany przez około 600 tys. osób.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama