reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Medialny sukces SAT Krak 2004

dodano: 2004-10-08 20:48
autor: Adrian Gąbka | źródło:

satkrak2004_logo_sk.jpg Wrześniowa wystawa SAT Krak 2004 cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mediów. Relacje z niej przeprowadziły TVP3 oraz TV Biznes. Wiadomości na temat SAT Krak 2004 znalazły się także w prasie. Zapewne w przyszłym roku przedsięwzięcie odniesie jeszcze większy sukces, ponieważ tegoroczne zaskoczyło pozytywnie organizatorów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie ma powodów do dziwienia się z sukcesu, jaki odniosła wystawa. Stale wzrasta bowiem zainteresowanie nowymi technologiami. Polska jest kluczowym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej pod tym względem. Tylko u nas mamy do wyboru dwie platformy cyfrowe a ekspansję na nasz rynek szykuje coraz więcej firm z pobliskich Niemiec.

Wydarzenia, takie jak SAT Krak 2004 są dla wielu przedsiębiorców jedyną możliwością do nawiązania odpowiednich kontaktów i podjęcia współpracy. Rola wysokich technologii stale będzie rosła, bo żyjemy przecież w XXI wieku, który niemal codziennie przynosi nam nowe, zaskakujące informacje o odkryciach. Wraz z wymianą pokoleniową społeczeństwa polskiego rynek cyfrowej telewizji i nowatorskich rozwiązań w zakresie łączności satelitarnej jeszcze mocniej wpisze się w naszą codzienność.

Szeroko wydarzenia Wsytawy Sat Krak relacjonowały także branżowe serwisy poświęcone telekomunikacji (m.in. gsmonline.pl , telix.pl, a także telefon.gsm.pl)

Zdjęcie publikacji tygodnika TO&OWO na temat wystawy SAT Krak 2004.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...