reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wybuch przed siedzibą Espreso.tv - 2 osoby nie żyją

dodano: 2017-10-26 20:09
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Espreso 25 października wieczorem w pobliżu budynku ukraińskiej stacji telewizyjnej Espreso.tv w Kijowie doszło do wybuchu bomby. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby. Jedną z ofiar jest ochroniarz narodowego deputowanego Ihora Mosijczuka z Partii Radykalnej, Rusłan Kusznir. Drugą jest kapitan policji Michaił Mormel, który mieszkał w bliskiej okolicy i w chwili wybuchu przechodził obok budynku stacji.

Espreso


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mosijczuk wychodził z siedziby kanału po uczestnictwie w programie telewizyjnym na żywo. Chwilę po jego wyjściu eksplodował motocykl. Według innych pracowników, którzy znajdowali się w pobliżu siedziby, pojazdu nie było 20 minut przed zakończeniem programu. Mosijczuk został ranny i przewieziony do szpitala na operację. Obrażeń doznał też znany ukraiński politolog, Witalij Bała.

Szef Partii Radykalnej, Ołeh Laszko, jest przekonany, że zamach został wymierzony w deputowanego Ihora Mosijczuka. Mogło to być związane z jego działalnością zawodową i pozycją polityczną.

Źródło: telekritika.ua
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

120 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...
reklama