reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Czy metamorfozy zaskoczą bohaterów?

dodano: 2017-10-29 00:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Druga twarz” W niedzielę, 29 października br. o godz. 22:00 w telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo piąty odcinek programu rozrywkowego „Druga twarz”. Kto tym razie pojawił się na planie tego widowiska?

TTV „Druga twarz”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eksperci ruszają do akcji. Przed widzami kolejna odsłona „Drugiej twarzy” Widok Izy, a właściwie tego co ma na sobie, u jej córki powoduje koszmary, o czym wspomni Malwina Wędzikowska. Eksperci postarają się również pomóc Michałowi,na którego widok babcie żegnają się na ulicy.O pomoc poprosi też Grażyna, która nie może znieść bolesnej krytyki najbliższych. Niestety nie wszyscy zgodzą się na jej metamorfozę. Czy Izie, Grażynie i Michałowi uda się poznać swoją drugą twarz?

Ekspertom dosłownie odbierze mowę. Karolina Gilon przerazi się zabiegu, na który namówiła jedną z bohaterek. Przed obiektywem Marcina Tyszki zamiast Amy Winehouse stanie seksowna Jennifer Lopez. Malwina Wędzikowska pokłóci się z ekspertami, a Mariusz Dzwonek zamiast robić kolejne tatuaże, zadecyduje o ich zakryciu. Łukasz Urbański dostanie wolną rękę i władzę absolutną nad włosami, ale czy nie nadużyje tego zaufania?

Metamorfozy zaskoczą bohaterów, ale czy na pewno wszyscy okażą się gotowi na to, aby poznać swoją drugą twarz? A może zrezygnują z niej zaraz po wyjściu ze studia? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon (z prawej) w programie  „Druga twarz”, foto: TVN
Karolina Gilon (z prawej) w programie  „Druga twarz”, foto: TVN


„Druga twarz” - emisja w niedziele o 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...