reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky w Hiszpanii z aplikacją na Smart TV

dodano: 2017-10-30 12:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rapidtvnews

Sky ES Hiszpania Spain Operator platformy Sky zaoferował aplikację na telewizory Smart TV dla swojej nowo uruchomionej usługi OTT w Hiszpanii. Do tej pory Sky w Hiszpanii było dostępne tylko poprzez platformę online, aplikacje na iOS i Androida oraz odbiornik Sky TV Box. Teraz pojawiła się aplikacja na wybrane modele telewizorów Samsung, wyprodukowane po 2014 roku.

Smart TV Sky ES Espana Samsung


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na aplikacji na Samsung Smart TV się nie skończy. Operator, który zaczął działać w Hiszpanii we wrześniu 2017 roku, ma w planach wypuszczenie dedykowanej aplikacji także na telewizory od LG Electronics. Do jej premiery miałby dojść już wkrótce.

Sky, w przeciwieństwie usług VOD, takich jak Netflix czy HBO España, dostarcza oprócz treści na życzenie także 12 kanałów liniowych: FOX, FOX Life, TNT, Historia, Syfy, Disney Junior, Nickelodeon, TCM, Comedy Central, Calle 13, Disney XD i National Geographic. Katalog VOD hiszpańskiego Sky obejmuje ponad 3600 godzin treści (w tym filmy z wytwórni 20th Century Fox, NBCUniversal, Paramount Pictures i Sony) oraz usługę catch up TV na 30 dni dla każdego z oferowanych kanałów.
 

- Niedługo pojawią się nowe premiery, a porozumienie z firmą Samsung oznacza, że więcej klientów będzie miało dostęp do takich treści - powiedział David Núñez, dyrektor ds. rozwoju rynku w Sky España.

Usługa OTT Sky w Hiszpanii, działająca na zasadzie prepaid, kosztuje 10 euro miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...