reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Turecka stacja Kanal A zakończyła nadawanie [wideo]

dodano: 2017-10-31 20:01
autor: RO | źródło: el-aziz.com/gzt.com

Kanal A Po 21 latach istnienia w tureckiej branży medialnej telewizja informacyjna Kanal A zakończyła nadawanie. Specjalne wystąpienie pożegnalne z udziałem personelu odbyło się podczas realizacji programu. Widzowie byli tym faktem zaskoczeni. Później przekaz stacji we wszystkich źródłach dystrybucji został zastąpiony planszą z krótkim oświadczeniem. 

http://www.el-aziz.com/img/3414.jpg
Kanal A


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Kanal A można było usłyszeć najbardziej odważne, uczciwe i realne informacje na temat codziennych wydarzeń zachodzących w Turcji. Przez 21 lat stacja telewizyjna skupiała się na sprawach ukrytych i niewidocznych, przez co narażała się na poważne groźby materialne i duchowe oraz ataki. To właśnie ta stacja jako pierwsza zaczęła mówić o koncepcji „Nowej Turcji” podczas największych przemian politycznych w kraju. Dzięki swojej pracy była nazywana „głosem” Turcji.

Stacja telewizyjna działała od 1996 roku. Jej przekaz był obecnie realizowany w formie nieszyfrowanej z satelitów Türksat na pozycji orbitalnej 42°E. Emisję HD można było odbierać na Türksat 3A z częstotliwości 11,039 GHz, pol. H (SR: 4800, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK). Także była dostępna emisja SD, którą prowadzono z Türksat 4A na częstotliwości 12,380 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).

Lokalny kanał Akik TV o niespodziewanym zakończeniu emisji przez Kanal A:Strona internetowa kanalahaber.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...