reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Hubert Urbański w azjatyckim wyścigu

dodano: 2017-11-01 02:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN „Azja Express” W środę, 1 listopada br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie dziewiąty odcinek drugiego sezonu programu rozrywkowego „Azja Express”. Widowisko to zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Co tym razem spotka uczestników tego wyścigu?

TVN „Azja Express”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początku odcinka dziewiątego do uczestników dołączył specjalny gość z Polski (Hubert Urbański, gospodarz emitowanego w TVN programu „Milionerzy” - więcej tutaj), który po krótkiej grze, odbywającej się w autobusie jadącym słynną hinduską drogą numer 44, stał się towarzyszem podróży jednej z par. Będzie z nimi podróżował, wykonywał misje, szukał transportu i noclegu, aż do mety odcinka w starożytnym Hampi.

Dziewiąty odcinek drugiego sezonu programu „Azja Express” rozpoczął się dla uczestników trzęsieniem ziemi. Zostali poproszeni przez prowadzącą o wyznaczenie silniejszego i słabszego członka swoich dwuosobowych drużyn. Następnie prowadząca wyjaśniła, że na tym etapie wyścigu duety zostaną rozdzielone. Uczestnicy uznani za słabszych będą podróżowali samotnie, a grupa silniejszych będzie rywalizowała ze sobą podczas gier, a wynik ich zmagań będzie miał wpływ na wyścig partnerów.

Pierwsze zadanie polegało na wypraniu dużych płacht materiału w tradycyjny sposób. Partner zawodnika, który poradził sobie najlepiej będzie mógł podróżować dłużej niż pozostałe osoby. Gracze spędzają noc w malutkiej wiosce w pobliżu zabytków Badami, a ich partnerzy muszą tradycyjnie znaleźć sobie nocleg po drodze.Wynik porannej gry ustalił kolejność startu ścigających się uczestników. Dodatkowym utrudnieniem podczas wyścigu okazała się kolejna misja. Przez godzinę nie wolno podróżować z kierowcą, który ma wąsy. Siła perswazji jednego zawodnika wprawiła w osłupienie wszystkich dookoła. Aby poznać adres mety należało pokonać pierwotny strach i wyjąć informację  z koszyka, w którym znajdowała się kobra. Para ostatniego uczestnika na mecie pożegnała się z Indiami i musiała wrócić do Polski (więcej tutaj).
 
Piotr Czaykowski, Hubert Urbański i Zuzanna Bijoch w programie „Azja Express”, foto: TVN
Piotr Czaykowski, Hubert Urbański i Zuzanna Bijoch w programie „Azja Express”, foto: TVN


„Azja Express” - sezon 2., emisja w środy o 21:30 w TVN. Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...