reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska w ofercie sieci Toya

dodano: 2017-11-02 12:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TBN Polska

TBN Polska Od 2 listopada br. kanał TBN Polska w wersji HD jest dostępny dla abonentów łódzkiej sieci Toya na pozycji 230. TBN Polska to nowa telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, którą tworzy 30 stacji obejmujących zasięgiem 2,4 mld ludzi.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z Toya kanał TBN Polska będzie dostępny dla kolejnych 170.000 gospodarstw domowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każdy, komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele interesujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa TBN Polska jest skierowana do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne są przygotowywane z dużą starannością tak, by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy, informuje nadawca. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym, czytamy w komunikacie.
 

– Zawsze staramy się abonentom naszych usług zapewniać szeroki wybór kanałów, a nowa telewizja familijna z pewnością oznacza istotne wzbogacenie oferty – mamy już 261 kanałów, w tym 117 HD. Charakter TBN wpisuje się dobrze w motyw przewodni naszej działalności: usługi Dla Ciebie i Twojej rodziny – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny firmy Toya.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Triax TQD 007

Najnowszy konwerter Triax TQD 007 Low Noise 0,3dB - kompatybilny...

99 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama