reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

To Wideo - nowa marka Grupy ZPR Media

dodano: 2017-11-03 18:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

To Wideo Grupa ZPR Media wprowadza do internetu markę To Wideo, która będzie skupiać wideokontent powstający w ramach wszystkich mediów grupy. Produkcje To Wideo dystrybuowane będą zarówno poprzez strony internetowe, jak i kanały w mediach społecznościowych. Za produkcję materiałów To Wideo odpowiada dotychczasowy newsroom telewizyjny kanału Nowa TV, który przekształcony został w Agencję Produkcji Wideo, odpowiadającą m.in. za program „24 godziny online.pl”.

To Wideo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, pod szyldem To Wideo prezentowane będą krótkie i dynamiczne filmy, poświęcone różnorodnym tematom. Treści powstawać będą w oparciu o charakter poszczególnych marek Grupy ZPR Media (np. To Eska, To Super Express, To Murator) i będą podporządkowane różnorodnym kategoriom tematycznym m.in. „To Polska”, „To Pilne”, „To Smak”, „To Show”, „To Sport”.
 

- Stworzenie marki To Wideo podyktowane jest obserwacją najnowszych trendów w zakresie konsumpcji treści w Internecie. Spójna komunikacja wizualna dla wszystkich produkcji wideo, powstających w ramach Grupy ZPR Media, ułatwi identyfikację i dotarcie do właściwego odbiorcy. Na rynku zamierzamy wyróżniać się wysoką jakością kontentu. Korzystając z wiedzy i technologii, którą dysponujemy, będziemy oferować w internecie materiały wyprodukowane w jakości telewizyjnej

- mówi Ewa Latkowska, dyrektor operacyjny w Pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media i pomysłodawczyni projektu To Wideo.

 
Za produkcję materiałów To Wideo odpowiada dotychczasowy newsroom telewizyjny Nowej TV, który przekształcony został w Agencję Produkcji Wideo. Zakres zadań agencji obejmuje: tworzenie scenariuszy, realizację filmów, przygotowywanie i emisję codziennego serwisu informacyjnego „24 godziny online.pl” dla Nowej TV (więcej tutaj) oraz dystrybucję w sieci wiadomości z serwisu. Szefem Agencji Produkcji Wideo jest Tomasz Sygut (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Korek na maszt

Korek plastikowy na maszt do wprowadzenia kabli

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 769 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...