reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

To Wideo - nowa marka Grupy ZPR Media

dodano: 2017-11-03 18:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

To Wideo Grupa ZPR Media wprowadza do internetu markę To Wideo, która będzie skupiać wideokontent powstający w ramach wszystkich mediów grupy. Produkcje To Wideo dystrybuowane będą zarówno poprzez strony internetowe, jak i kanały w mediach społecznościowych. Za produkcję materiałów To Wideo odpowiada dotychczasowy newsroom telewizyjny kanału Nowa TV, który przekształcony został w Agencję Produkcji Wideo, odpowiadającą m.in. za program „24 godziny online.pl”.

To Wideo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, pod szyldem To Wideo prezentowane będą krótkie i dynamiczne filmy, poświęcone różnorodnym tematom. Treści powstawać będą w oparciu o charakter poszczególnych marek Grupy ZPR Media (np. To Eska, To Super Express, To Murator) i będą podporządkowane różnorodnym kategoriom tematycznym m.in. „To Polska”, „To Pilne”, „To Smak”, „To Show”, „To Sport”.
 

- Stworzenie marki To Wideo podyktowane jest obserwacją najnowszych trendów w zakresie konsumpcji treści w Internecie. Spójna komunikacja wizualna dla wszystkich produkcji wideo, powstających w ramach Grupy ZPR Media, ułatwi identyfikację i dotarcie do właściwego odbiorcy. Na rynku zamierzamy wyróżniać się wysoką jakością kontentu. Korzystając z wiedzy i technologii, którą dysponujemy, będziemy oferować w internecie materiały wyprodukowane w jakości telewizyjnej

- mówi Ewa Latkowska, dyrektor operacyjny w Pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media i pomysłodawczyni projektu To Wideo.

 
Za produkcję materiałów To Wideo odpowiada dotychczasowy newsroom telewizyjny Nowej TV, który przekształcony został w Agencję Produkcji Wideo. Zakres zadań agencji obejmuje: tworzenie scenariuszy, realizację filmów, przygotowywanie i emisję codziennego serwisu informacyjnego „24 godziny online.pl” dla Nowej TV (więcej tutaj) oraz dystrybucję w sieci wiadomości z serwisu. Szefem Agencji Produkcji Wideo jest Tomasz Sygut (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...