reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Czy wyjdzie cało z niebezpiecznej sytuacji?

dodano: 2017-11-05 03:21 | aktualizacja: 2017-11-05 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 6 listopada br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie dziewiąty odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Monika (w tej roli Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) przyłapuje Piotra (Michał Żurawski, „Ultraviolet” w AXN - więcej tutaj) na potajemnym spotkaniu z Bronisławem Tokarkiem (Mariusz Jakus). Jest zszokowana i rozczarowana tym, że prawdopodobnie działa na niekorzyść Bazy. Borecka dzieli się zdobytymi informacjami z Borysem (Radosław Pazura), który nie jest zaskoczony - nigdy Piotrowi do końca nie ufał. Ostrzega ją przed dalszym kontaktem z nim i informuje, że od teraz Marczak będzie pod obserwacją policji. Borecka zagląda do Bazy i pomaga urządzić ją po remoncie. Usiłuje z trudem zachowywać się „jakby nic się nie stało” ale Piotr czuje, że jest zdystansowana. Dochodzi między nimi do ostrej kłótni.

Zeit (Rafał Królikowski) przyjeżdża do Dariusza (Paweł Królikowski, „Twoja twarz brzmi znajomo” w kanałach Polsat i Super Polsat - więcej tutaj) i mówi o swoich planach. Chce wziąć „ojcostwo na klatę” i odbyć męską rozmowę z Adrianem (Konrad Skolimowski). Czy rzeczywiście to on jest ojcem syna Katarzyny (Magdalena Różczka, „Miasto skarbów” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj)?

Sara (Magdalena Boczarska) za namową reżysera (Piotr Głowacki, „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj, „Miasto skarbów”) próbuje być bardziej wyrazista i kontrowersyjna, robi Kamilowi (Mikołaj Roznerski, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) potworną scenę zazdrości. Wyemitowany odcinek ma świetną oglądalność. Aktorka początkowo jest zachwycona, ale po fali hejtu jaka na nią spadła wpada w rozpacz. Grozi Starczyńskiej zerwaniem kontraktu.

Dziadek (Janusz Chabior, „Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) podejmuje kolejną próbę rozmowy z Justyną (Magdalena Berus). Zostaje odtrącony. W rozpaczy mówi, że jeśli Justyna nie chce rozmawiać z nim to niech porozmawia z siostra swojej mamy. Ksawery (Maciej Musiałowski) usiłuje ją przekonać, żeby dała ojcu szansę, by wysłuchała jego wersji.

Piotr rozmawia telefonicznie z Tokarkiem. Mówi, że „chyba się dogadają”. Ma jednak warunek - musi porozmawiać osobiście z szefem. W końcu szef wyraża zgodę. Spotkanie odbędzie się w ustronnym miejscu, tam gdzie poprzednio. Niestety na Piotra zostanie zastawiona śmiertelna pułapka. Czy uda mu się wyjść cało z tej niebezpiecznej sytuacji?

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Druga szansa”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...