W weekend 11-12 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Ekstraliga rugby, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Liga Mistrzyń siatkarek, Liga Mistrzów siatkarzy, Polska Liga Koszykówki, Nice 1. Liga, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy, towarzyski mecz piłkarzy, MotoGP, tenis ziemny, „Brać życie - reportaż o Jerzym Górskim”, „Noc wojowników: Droga do Częstochowy” i boks.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:30 Polsat Sport, Polska Liga Koszykówki: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra
komentują: Adam Romański i Rafał Juć
12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
13:55 Polsat Sport News, mecz towarzyski piłkarzy: Rosja - Argentyna
komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński
14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
15:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
23:30 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy - skróty
Noc z 11 na 12 listopada (z soboty na niedzielę)
1:05 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn
3:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego w Uniondale: Mariusz Wach - Jarrell Miller
komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń
3:30 Polsat Sport Extra, gala boksu zawodowego we Fresno: Artur Beterbijew - Enrico Koelling
komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk
12 listopada (niedziela)
8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
10:30 Polsat Sport, „Noc wojowników: Droga do Częstochowy” - reportaż
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
komentują: Marcin Feddek i Dariusz Fornalak
12:35 Polsat Sport Fight, KSW39
14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Vitru Warta Zawiercie
komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz
14:45 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Nitto ATP Finals w Londynie
komentuje: Tomasz Lorek
17:25 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Omonia Nikozja
komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur
17:50 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Irlandia Północna
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Strejlau
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet: Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz
20:35 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy: Grecja - Chorwacja
komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto
20:45 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Nitto ATP Finals w Londynie
komentuje: Dawid Olejniczak