reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„SuperLudzie” od 12.11 w kanale Super Polsat

dodano: 2017-11-11 07:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Super Polsat „SuperLudzie” Krzysztof Stern W niedzielę, 12 listopada br. o godz. 11:00 na antenie kanału Super Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „SuperLudzie”. Będzie to seria dokumentów o osobach niepełnosprawnych. Program prowadzi Maciej Dowbor, znany z emitowanego w kanałach Polsat i Super Polsat widowiska „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Super Polsat „SuperLudzie” Krzysztof Stern


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy możliwe jest podróżowanie na rowerze, gdy mamy amputowaną nogę? Lub drift samochodem rajdowym, chociaż obie ręce straciło się w wypadku? Już wkrótce widzowie będą mogli się o tym przekonać na własne oczy.

Jak czytamy w opisie, „SuperLudzie" to seria dokumentów przedstawiająca osoby niepełnosprawne, które przełamują każdą barierę i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Sięgają dalej niż inni. Patrzą na świat z innej perspektywy. Potrafią być szybcy. Najszybsi. Docierają w najdalsze zakamarki świata. Niektórzy z nich są artystami. Inni uczynili ze swojego życia sztukę. Kochają wyzwania. Kochają swoje rodziny. Żyją chwilą. Bez barier. Mijamy ich codziennie na ulicy. Są naszymi koleżankami, szefami, sąsiadami. Żyją wśród nas. Nadszedł czas, abyście ich poznali. Oto prawdziwi superludzie! Ich postawa może stanowić motywację dla wszystkich, także osób w pełni sprawnych fizycznie.

Widzowie poznają bliżej m.in. Sylwię Gajewską, która choruje na artrogrypozę, zwaną też wrodzoną sztywnością stawów. Sylwia pomimo swoich codziennych zmagań jest modelką oraz założycielką pierwszej w Polsce agencji dla niepełnosprawnych modelek i modeli. Zobaczą również historię Iwony Cichosz - Miss Świata Głuchych oraz uczestniczki programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" (emisja w kanale Super Polsat - więcej tutaj). oraz Rafała Gręźlikowskiego - podróżnika po amputacji nogi, który zwiedza świat na rowerze, poszukując ruin zamków. Bohaterem jednego z odcinków serii będzie także Bartosz Ostałowski - jedyny na świecie kierowca wyścigowy po amputacji obydwu rąk.

- Twórcy programu towarzyszą „SuperLudziom” z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię. „SuperLudzie" to program, który łamie wszelkie stereotypy - czytamy w opisie. Program „SuperLudzie” prowadzi Maciej Dowbor, , znany z emitowanego w kanałach Polsat i Super Polsat widowiska „Twoja twarz brzmi znajomo” (więcej tutaj).
 
Program „SuperLudzie” poprowadzi Maciej Dowbor, foto: Cyfrowy Polsat
Program „SuperLudzie” poprowadzi Maciej Dowbor, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Stern w programie „SuperLudzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Stern w programie „SuperLudzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Iwona Cichosz w programie „SuperLudzie”, foto: Cyfrowy Polsat
Iwona Cichosz w programie „SuperLudzie”, foto: Cyfrowy Polsat


„SuperLudzie” - emisja w niedziele (od 12 listopada 2017 roku) o 11:00 w kanale Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...