reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Czy Justyna pozna całą prawdę?

dodano: 2017-11-12 02:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 13 listopada br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie dziesiąty odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu? Dodajmy, iż wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie TVN7.

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr (w tej roli Michał Żurawski, „Ultraviolet” w AXN - więcej tutaj) po brutalnym pobiciu trafia do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR) natychmiast przyjeżdża Monika (Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Kiedy dowiaduje się od Borysa (Radosław Pazura) co takiego miało miejsce załamuje się. Borecka wierzy, że skoro został pobity, to świadczy o tym, że jednak był „po dobrej stronie” i nie chciał źle dla dzieciaków z Bazy. Kto pobił mężczyznę? Czy uda mu się przeżyć?

Starczyńska (Katarzyna Herman) przygotowuje się do starcia z Adamem (Bartłomiej Topa). Bardzo się stresuje jednak wierzy, że wygrana jest po jej stronie. Nagle w jej gabinecie pojawia się mały piesek, który przynosi ze sobą niebywały prezent. Kobieta jest w szoku, Co takiego podarował jej prezes (Jacek Braciak, „Rodzinka.pl”)?

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) przebywa z Brandonem (Alan Włodarski) na placu zabaw. W chwili nieuwagi traci go z oczu. Spanikowany zaczyna szukać dziecka. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Alina (Agnieszka Judycka) zabrała go ze sobą...

Dziadek (Janusz Chabior, „Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) podejmuje ostatnią próbę namówienia Niny (Małgorzata Zajączkowska) na wyjawienie Justynie (Magdalena Berus) całej prawdy o wydarzeniach sprzed 20 lat. Kobieta nie ma zamiaru się odsłaniać. Dochodzi do sprzeczki między nimi. Nina zarzuca Dziadkowi interesowność  twierdzi, że w tym wszystkim chodzi mu tylko o niego, a nie o jego córkę. Pokonany i zniechęcony mężczyzna postanawia więc wrócić do Stanów Zjednoczonych. Kolejnego dnia spotyka się z Ksawerym (Maciej Musiałowski), informuje go o swojej decyzji. Zostawia mu piosenkę, którą specjalnie dla niej napisał. Chłopak postanawia przekonać ją, żeby dała ojcu ostatnią szansę...

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Druga szansa”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze sezony tego serialu emituje obecnie TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...