reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO GO dostępne bez umowy

dodano: 2017-11-14 10:12 | aktualizacja: 2017-11-15 15:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO

Samsung HBO GO Internetowy serwis wideo na życzenie HBO GO został uruchomiony jako samodzielna oferta na czterech rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Ta usługa SVOD jest już dostępna w tej formie dla widzów w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii, w ramach miesięcznej opłaty. Niestety w Polsce, aby skorzystać z HBO GO, trzeba mieć podpisaną umowę z operatorem pay-tv.

HBO
HBO HBO GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz oryginalnych treści i popularnych seriali HBO GO oferuje również lokalne programy produkowane przez HBO Europe, a także duży wybór filmów dokumentalnych. Z usługi transmisji strumieniowej można korzystać na komputerach, smartfonach, tabletach, Samsung Smart TV, PlayStation, Apple TV i Chromecast.

Użytkownicy HBO GO w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii mogą oglądać takie seriale, jak „Gra o tron”, „Westworld”, „Figurantka”, „Dolina Krzemowa”, „Prawo ulicy” oraz „Rodzina Soprano”, a także takie najnowsze filmy, jak „Piękna i Bestia”, „T2: Trainspotting”, „Jackie” i „Assassin’s Creed”.

Każdy subskrybent HBO GO może dodać maksymalnie pięć urządzeń i korzystać jednocześnie z dwóch strumieni. Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wybiorą tę opcję, będą mogli skorzystać z jednomiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego na treści premium oferowane przez HBO GO, a opłata abonamentowa będzie pobierana z karty kredytowej wpisanej podczas rejestracji.

HBO Europe zaznacza, że ​​ta bezpośrednia oferta dla konsumentów stanowi uzupełnienie już istniejących kanałów i usług HBO w regionie Europy Środkowej. HBO GO będzie nadal dostępny za pośrednictwem lokalnych partnerów dystrybucyjnych z pakietami telewizyjnymi i internetowymi.
 

HBO GO poprzez swoje oddziały jest już ogromnym sukcesem w Europie Środkowej, ale naszym celem jest ułatwienie wielu miłośnikom seriali w tych krajach dostępu do płatnych treści HBO. Uruchomienie HBO GO bezpośrednio dla klientów w Europie Środkowej jest dla nas naturalnym krokiem po udanych debiutach usług strumieniowych HBO w Hiszpanii, Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.

- powiedział Hervé Payan, dyrektor generalny HBO Europe.

Aktualizacja:
 

- Planowane są kolejne wdrożenia tego rozwiązania. Poinformujemy, kiedy serwis HBO GO będzie dostępny bezpośrednio dla konsumentów w Polsce - powiedziała Agnieszka Niburska, szefowa PR HBO Polska, dla wirtualnemedia.pl.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

119 zł Więcej...