reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Super Polsat: „Joker” z rekordem oglądalności

dodano: 2017-11-17 00:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Super Polsat „Joker” Jak poinformował nadawca, wyemitowane od poniedziałku do środy, od 13 do 15 listopada br. o godz. 20:00 w kanale Super Polsat odcinki piąty, szósty i siódmy teleturnieju „Joker” zanotowały bardzo dobre wyniki oglądalności. Jak więc wyglądają te wyniki?

Super Polsat „Joker”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, siódmy odcinek teleturnieju „Joker”, wyemitowany w środę, 15 listopada br. o godzinie 20:00 w kanale Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tysięcy widzów. Te wyniki przełożyły się na 1,4 proc. udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 1,2 proc. w grupie 16-49. Bardzo dobre wyniki oglądalności uzyskały również dwa poprzednie odcinki „Jokera”, emitowane w poniedziałek i wtorek, 13 i 14 listopada br. o godzinie 20:00, które obejrzało średnio odpowiednio 140 tysięcy i 150 tysięcy widzów (dane za Cyfrowym Polsatem). Program „Joker” jest emitowany premierowo na antenie Super Polsatu od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Jak czytamy w opisie, „Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także „Jokera specjalnego” w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych. Premierowe odcinki „Jokera” można oglądać w kanale Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Program prowadzi Krzysztof Ibisz.
 
Krzysztof Ibisz w programie „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz w programie „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz (z prawej) i uczestnicy programu „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz (z prawej) i uczestnicy programu „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat


„Joker” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:00 w kanale Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...