reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Super Polsat: „Joker” z rekordem oglądalności

dodano: 2017-11-17 00:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Super Polsat „Joker” Jak poinformował nadawca, wyemitowane od poniedziałku do środy, od 13 do 15 listopada br. o godz. 20:00 w kanale Super Polsat odcinki piąty, szósty i siódmy teleturnieju „Joker” zanotowały bardzo dobre wyniki oglądalności. Jak więc wyglądają te wyniki?

Super Polsat „Joker”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, siódmy odcinek teleturnieju „Joker”, wyemitowany w środę, 15 listopada br. o godzinie 20:00 w kanale Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tysięcy widzów. Te wyniki przełożyły się na 1,4 proc. udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 1,2 proc. w grupie 16-49. Bardzo dobre wyniki oglądalności uzyskały również dwa poprzednie odcinki „Jokera”, emitowane w poniedziałek i wtorek, 13 i 14 listopada br. o godzinie 20:00, które obejrzało średnio odpowiednio 140 tysięcy i 150 tysięcy widzów (dane za Cyfrowym Polsatem). Program „Joker” jest emitowany premierowo na antenie Super Polsatu od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Jak czytamy w opisie, „Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także „Jokera specjalnego” w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych. Premierowe odcinki „Jokera” można oglądać w kanale Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Program prowadzi Krzysztof Ibisz.
 
Krzysztof Ibisz w programie „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz w programie „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz (z prawej) i uczestnicy programu „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz (z prawej) i uczestnicy programu „Joker”, foto: Cyfrowy Polsat


„Joker” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:00 w kanale Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...