reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Cieślik i nowe programy w Muzo.fm

dodano: 2017-11-19 22:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Muzo.fm Radio Muzo.fm (Cyfrowy Polsat) zaprasza swoich słuchaczy na takie audycje jak:  „Strażnicy świtu”,  „The Greatest Muzo”,  „Południk Muzo” i  „Let’s dance” oraz konkurs „Zobacz uchem”. Do zespołu rozgłośni dołączył natomiast Michał Cieślik dotychczas związany z Radiem Eska i Radiem Eska Rock (Grupa ZPR Media).

Muzo.fm „Muzofest” Lorein i Kasia Kowalska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 20 listopada br. do zespołu Muzo.fm dołącza Michał Cieślik. Dziennikarz poprowadzi razem z Martą Tryburą poranne pasmo „Strażnicy świtu” oraz autorski program w piątki od godziny 20:00. Od 20 listopada br. zadebiutuje nowa audycja „Południk Muzo”, którą poprowadzi Jarosław Wendrowski „Wendro”. Wydłużone zostaje również pasmo „The Greatest Muzo” prowadzone przez Roberta Zawieję „Pegaza” . W soboty w godzinach 20:00-22:00 usłyszymy nowe pasmo „Let’s dance”, którego gospodarzem będzie Paweł Oksanowicz „Oxan” (więcej tutaj).

Michał Cieślik dotychczas był związany z Radiem Eska i Radiem Eska Rock. Na antenie Muzo.fm zadebiutuje w poniedziałek, 20 listopada br. w porannym paśmie „Strażnicy świtu”, gdzie, jak zapowiada nadawca, razem z Martą Tryburą będzie zachęcał do wstawania w rytm najlepszych kawałków. Dziennikarz poprowadzi także swój autorski program w piątki o godzinie 20:00.
 
Michał Cieślik został nowym prezenterem Muzo.fm, foto: Cyfrowy Polsat
Michał Cieślik został nowym prezenterem Muzo.fm, foto: Cyfrowy Polsat


Od poniedziałku, 20 listopada br., zmianie ulegnie również dotychczasowa ramówka radia w dni powszednie. Pasmo „The Greatest Muzo” usłyszymy teraz w godzinach 10:00-12:00. - Będą to dwie godziny z najlepszymi przebojami w historii muzyki, niebanalnymi wspomnieniami i interesującymi historiami, anegdotami o największych kapelach polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej - zapowiada nadawca. „The Greatest Muzo” prowadzi bez zmian Robert Zawieja „Pegaz”. 

W samo południe na antenie Muzo.fm usłyszymy nowy program Jarosława Wendrowskiego „Wendro”, „Południk Muzo”. Jak zapowiada nadawca, w dwugodzinnym paśmie nie zabraknie najlepszych kawałków oraz rozmów ze słuchaczami należącymi do Muzo Klubu. W audycji zadebiutuje również nowy konkurs „Zobacz uchem” dla wszystkich miłośników kultowych filmów i sloganów. Ramówka Muzo.fm od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 pozostaje bez zmian.

Natomiast w soboty od 20:00 Muzo.fm przez dwie godziny zachęcać będzie wszystkich do rozkręcania domówek i wspólnej zabawy przy najlepszych kawałkach w audycji „Let’s dance”. DJ-em rozkręcającym imprezę będzie Paweł Oksanowicz „Oxan” .


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama