reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Niespodziewana zmiana

dodano: 2017-11-21 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Usterka” W środę, 22 listopada br. o godz. 22:00 na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo dwunasty odcinek dwunastego sezonu programu „Usterka”. Wcześniejsze serie można obecnie oglądać w ITVN Extra (TVN International Extra) i TTV. A co wydarzy się w nowej odsłonie „Usterki”? Gościnnie wystąpią Dagmara z programu „Królowe życia” i Mateusz Borkowski „BigBoy” z „Gogglebox. Przed telewizorem”.

TTV „Usterka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gospodarzami usterkowego domu jest narzeczeństwo - Mariola i Janusz. Para postanowiła uczcić swoją przeprowadzkę kameralną imprezę. Ale jak to często bywa, mała imprezka zamieniła się w dużą balangę. A rano, jak to rano - oprócz bólu głowy, w salonie gospodarze zastali wielki bałagan. Chipsy w dywanie, puste butelki i opakowania, resztki jedzenie, wylane alkohole i napoje. Mariola postanowiła, że nie będzie walczyła z tym brudem sama. Do posprzątania usterkowej kuchni i salonu wezwane zostały ekipy sprzątające.

W usterkowej reżyserce natomiast nie obejdzie się bez niespodzianek. Gościnnie wystąpią Dagmara z programu TTV „Królowe życia” (więcej tutaj) oraz miłośnik telewizji z Kielc - Mateusz Borkowski „BigBoy” z programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku „Usterki”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Dominik Strzelec (w środku) w programie „Usterka”, foto: TVN
Dominik Strzelec (w środku) w programie „Usterka”, foto: TVN


„Usterka” - sezon 12., emisja w środy o 22:00 w TTV. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...