reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przetrwać Coldwater” na początku grudnia w Zoom TV

dodano: 2017-11-22 11:24 | aktualizacja: 2017-11-22 12:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: Zoom TV

Przetrwać Coldwater Zoom TV Na początku grudnia w Zoom TV zobaczymy thriller „Przetrwać Coldwater”, a także trzy dokumenty: „Loty na granicy śmierci”, „Sąsiad mój wróg” i „Zabójcze żony”.

Przetrwać Coldwater Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy

„Przetrwać Coldwater”
Doris, nie radząc sobie ze sprawiającym problemy synem, wysyła go na obóz resocjalizacyjny, gdzie rządzi surowy Reichert.
Emisja: sobota, 9 grudnia, godz. 20:00

 
Reality show

„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat”
Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!
Premiera: niedziela, 10 grudnia, godz. 14:10 (sezon 4; odc. 5 i 6)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

 

Produkcje własne

„Na ziemi obiecanej”
„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.
Premiera: poniedziałek, 11 grudnia, godz. 18:30 (odc. 9)


Dokumenty

„Loty na granicy śmierci”
Trzymająca w napięciu seria dokumentalna przedstawiająca od kuchni szalony i ryzykowny biznes, jakim jest dostawa niewielkich, ale za to bardzo drogich samolotów do najbogatszych ludzi na świecie. Poznajemy pilotów, którzy mają umiejętności, odwagę i są wystarczająco szaleni, by zaryzykować lot samolotem na najbardziej niebezpiecznych trasach.
Premiera: sobota, 9 grudnia, godz. 15:00 (sezon 1, odc. 2)

„Sąsiad mój wróg” – sezon 3
Seria dokumentalna o kłótniach sąsiedzkich, które tylko z pozoru wydają się banalne. Gdy ludzie, którzy się nie znoszą mieszkają zbyt blisko siebie, błahe sprawy mogą urosnąć do rangi poważnych problemów. A waśnie doprowadzić do tragedii. W każdym odcinku serii poznajemy historię sąsiedzkiego konfliktu, który przerodził się w koszmar.
Premiera: wtorek, 12 grudnia, godz. 21:10 (sezon 3, odc. 5)
Premiera: wtorek, 12 grudnia, godz. 22:10 (sezon 3, odc. 6)


„Zabójcze żony”
Poznaj mroczne, ale prawdziwe historie żon, które zamordowały swoich mężów. Co popchnęło je do tego czynu? Dlaczego na pozór spokojne kobiety stały się morderczyniami? Ta seria odkryje mechanizmy krwawych zbrodni dokonywanych na najbliższych osobach. W pierwszym odcinku poznamy historie dwóch morderczych żon. 30-letnia Ann Miller wydawała się żoną idealną. Miała świetną pracę, przystojnego męża i przeurocze dziecko. Ale Ann prowadziła podwójne życie. Gdy pewnego dnia jej mąż zmarł w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczęła śledztwo. Zagadka została rozwiązana dopiero po latach. W 2008 roku Chris Mason zabrała swojego starszego męża na basen. Gdy Jim został znaleziony martwy, detektywi odkryli szokującą prawdę o przeszłości Chris i o jej planie zakończenia małżeństwa.
Premiera: środa, 13 grudnia, godz. 22:05 (sezon 1, odc. 5)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...