reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice Kids” od 1.01 w TVP2

dodano: 2017-11-24 02:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” Premierowa edycja „The Voice Kids” zbliża się wielkimi krokami - pierwszy odcinek programu wyemitowany zostanie w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o godz. 20:05 na antenie TVP2. Za nami sesja zdjęciowa i nagrania promocyjnego spotu. Zwiastun promujący pierwszą edycję programu przedstawia zabawną historię z trenerami, którzy znaleźli się w świecie opanowanym przez dzieciaki.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co tu się wyrabia?

W zapowiedzi muzycznego talent show trenerzy: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” („The Voice of Poland” - emisja w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj), znaleźli się w świecie, w którym rządzą dzieci. Najmłodsi potrafią jeździć samochodem, sterować samolotem, a nawet leczyć zęby. W tym świecie wszystko jest na opak, a funkcje dorosłych sprawują rezolutne dzieciaki, które niedługo zobaczymy podczas „Przesłuchań w ciemno”. Jak trenerzy odnajdą się w nowej sytuacji?

Rzeczywistość „do góry nogami” wyczarowała grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Za stworzenie scenariusza i reżyserię odpowiedzialny był Michał Majak, stylizacjami dzieci zajęła się Katarzyna Śródka, a nad całością realizacji czuwał Rinke Rooyens.

„The Voice Kids” - o programie

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Sing Off” oraz „Finału”. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie „Bitew” uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Jak informują twórcy programu, aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda „Bitwa” wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu „Sing Off”, w którym trenerzy wybiorą finalistów. W „Finale” zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie „Najlepszym głosem w Polsce” zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS-owego.

W pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: wokaliści Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski oraz Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „The Voice of Poland”) i Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „The Voice of Poland”). Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski - aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar (więcej tutaj).
 
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” oraz samochód Land Rover Defender w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” oraz samochód Land Rover Defender w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar


„The Voice Kids” - premiera w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o 20:05, emisja w soboty (od 6 stycznia 2018 roku) o 20:05 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...