reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Monika rozpocznie procedurę adopcyjną Zofii?

dodano: 2017-11-25 06:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 27 listopada br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie dwunasty odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu? Dodajmy, iż wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie TVN7.

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zofia (w tej roli Maja Kwaśny) i Filip (Iwo Wiciński) nadal przebywają na dachu szkoły. Pod budynkiem gorączkowo działają już jednostki policji, straży pożarnej i pogotowia. Jest tam Borys (Radosław Pazura, „Przyjaciółki” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj), sprowadzony przez niego ojciec (Marcin Perchuć, „Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj) i matka (Agnieszka Warchulska) Filipa, oraz opiekunka Zofii z domu dziecka (Monika Szalaty). Monika (Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) chce działać, próbuje dostać się na dach. Borys stanowczo jej tego zabrania, ponieważ muszą czekać na specjalistę, który jest już w drodze. Dopiero gdy okazuje się, że psycholog utknął w korku, Borecka dostaje pozwolenie na rozmowę z dzieciakami. Czy Monice uda się zapobiec tragedii? Wydarzenia tego dnia wywierają na niej duże wrażenie. Zastanawia się czy jest dobrą matką i w głowie kiełkuje jej pewna myśl. W końcu pyta śpiącą Barbarę (Helena Wiśniewska/Mia Starosz), czy chciałaby mieć siostrzyczkę... Czy Monika rozpocznie procedurę adopcyjną Zofii?

Sara (Magdalena Boczarska) świetnie bawi się na planie swojego reality show. Kiedy dowiaduje się, że Kamil (Mikołaj Roznerski, „M jak miłość” - emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) dostaje telefon od znanego producenta, który składa mu świetną zawodową propozycję, jej szampański humor znika. Kamil dostał główną rolę w filmie - ona natomiast jest skończona w branży. Mężczyźnie bardzo zależy żeby jego ukochana pojawiła się u jego boku na uroczystej premierze. Sara mimo ogromnej niechęci godzi się na wyjście z partnerem. Niestety ten wieczór skończy się dla niej tragicznie...

Artur (Cezary Kosiński) wychodzi po przesłuchaniu w sprawie „przyjęcia korzyści majątkowej” od pacjenta. Ktoś go z pewnością wrabia, ale Artur nie wie kto to mógłby być. Jest zdruzgotany, i zarzuca Aleksandrze (Monika Mariotti), że wciągnęła go do telewizji i zrujnowała jego karierę lekarską. Następnego dnia, mimo ostrzeżeń ukochanej, idzie jak co dzień do szpitala. Po spotkaniu z ordynatorem dowiaduje się, że musi iść na przymusowy urlop aż do wyjaśnienia sprawy.

Dziadek (Janusz Chabior, „Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) i Justyna (Magdalena Berus) cieszą się świeżo nawiązaną, ciepłą relacją. Mężczyzna próbuje namówić córkę, by wybaczyła swojej matce, ale dziewczyna potrzebuje więcej czasu. Dziadek kontaktuje się z Niną (Małgorzata Zajączkowska), próbuje naprawić ich relację, ale kobieta wie, że została odrzucona i że nikogo prócz siebie nie może za to obwiniać...

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Druga szansa”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Magdalena Boczarska i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Magdalena Boczarska i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze sezony tego serialu emituje obecnie TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...