reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP2: Marta Gałuszewska „Najlepszym głosem”

dodano: 2017-11-28 23:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 25 listopada br. w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany został osiemnasty odcinek ósmego sezonu programu „The Voice of Poland”. Był to finał tej serii. O tytuł „Najlepszego głosu w Polsce” walczyli Maja Kapłon, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł oraz Łukasz Łyczkowski. Gościnnie wystąpiły wokalistki Edyta Górniak („The Voice Kids” w TVP2) i Jessica Lois Burrows „Jessie Ware”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za nami finał 8. edycji „The Voice of Poland”

Co wydarzyło się w osiemnastym odcinku ósmego sezonu programu „The Voice of Poland” (więcej tutaj)? W drużynie Tomasza Lacha „Tomsona” i Aleksandra Milwiw-Barona „Barona” znalazł się:

1. Łukasz Łyczkowski - „Sweet Child O’ Mine”, „Jednego serca”

Drużyna Michała Szpaka:

1. Marta Gałuszewska - „Jolene”, „Zanim zrozumiesz”

Drużyna Andrzeja Piasecznego „Piaska”:

1. Michał Szczygieł - „Spin Doctors”, „Bóg”

Drużyna Marii Sadowskiej:

1. Maja Kapłon - „Love Bleeding”, „Jenny”

Finał 8. edycji „The Voice of Poland” został podzielony na trzy etapy. Rywalizacja była zacięta aż do ostatniej minuty, ponieważ po każdej rundzie odpadał jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewał cover piosenki angielskiej i wspólny duet z trenerem. Jako pierwszy na scenie pojawił się Łukasz Łyczkowski - rockowa petarda z drużyny Tomsona i Barona. Łukasz wystąpił w utworze „Sweet Child O’Mine” z repertuaru Guns N’ Roses, a później wspólnie z trenerami, zmierzył się z piosenką zespołu U2 „Still Haven’t Time What I’m Looking For”.

- Ja złego słowa na tego człowieka na powiem. Chociaż w tym programie jest taka zasada, że jak się mówi coś złego na uczestnika, to dostaje więcej głosów

- powiedział Andrzej Piaseczny.

- Łukasz, twoja droga jest niezwykle ciekawa w tym programie. Podziwiam cię. Ty miałeś słabsze momenty, ale jesteś świadomy swoich niedociągnięć. Masz charyzmę, jesteś niesamowity i gratuluję ci, że doszedłeś tak daleko

- powiedziała Maria Sadowska.

- W końcu doczekałem się brata, z którym mogę pomachać w programie włosami. Ty razem ze mną rozpocząłeś ten program

- powiedział Michał Szpak.


Następnie na scenie pojawiła się Maja Kapłon - absolutna królowa improwizacji i mistrzyni życiowego spontanu. Uczestniczka wykonała „Bleeding Love” - wielki przebój Leony Lewis, warty 160 milionów wyświetleń. W duecie z Marią Sadowską wykonała piosenkę z filmu „Sztuka kochania” (więcej tutaj i tutaj).

- Ja Maję kocham od pierwszego wejrzenia, przecież z nią pracowałem. W momencie, kiedy dziś stanęła na scenie, zobaczyłem w niej prawdziwa artystkę. Jej walory głosowe są niedoścignione

- powiedział Michał Szpak.

- To nasze wspólne dziecko

- powiedziała Maria Sadowska.

- Odkrywam cię na nowo każdego tygodnia, chcę cię odkryć na płycie. Daj się odkryć na nowo

- powiedział Tomson.


Trzecia w kolejności wystąpiła Marta Gałuszewska - królowa różu i prawdziwa kobieta kameleon, która rozkochała w sobie miliony Polaków. W odcinku finałowym Marta po raz pierwszy zaprezentowała się w wersji country w utworze „Jolene” z repertuaru Miley Cyrus. Później wspólnie z Michałem Szpakiem wykonała premierowy utwór z najnowszej płyty artysty „Don’t poison your heart”.

- Ja też jestem z Elbląga i Martę uwielbiam od początku. Jestem twoim fanem, widzę twój progres

- powiedział Tomson.

- Jestem fanem twojego głosu i twoich włosów

- powiedział Baron.

- Wydaje mi się, że jesteś najpiękniejszym prezentem urodzinowym dla Michała

- powiedział Andrzej Piaseczny.

- Ty nie zawsze będziesz miała różowe włosy, ale zawsze będziesz śpiewać

- powiedziała Maria Sadowska.


Ostatni w pierwszej rundzie wystąpił Michał Szczygieł - rozważnie romantyczny, wyluzowany wielbiciel muzyki reggae i podopieczny Andrzeja Piasecznego. Uczestnik wystąpił w przeboju „Spin Doctors”. Wspólnie z Andrzejem Piasecznym zaprezentował „Do Ya Think I’m Sexy” . Tą piosenką raczej fanek nie uspokoił, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej je podkręcił.

- Kochany, ty jesteś dla mnie największą niespodzianką tego programu. Ja ci powiem szczerze, że z Blindów w ogóle cię nie pamiętam. Ty tak urosłeś od tego wykonania Grechuty. Śpiewasz niesamowite blue nuty, masz absoluty feeling

- powiedziała Maria Sadowska.

- Cóż o Szczygle Szpak powiedzieć może... tylko tyle, że cudowny jest twój rozwój. Zacząłeś śpiewać w tym programie. Rozwijasz się na oczach milionów widzów. I ten moment należy do ciebie

- powiedział Michał Szpak.


Na zakończenie pierwszej rundy wszyscy finaliści wystąpili razem w przeboju Mariah Carey „The Star”. Widzowie zdecydowali, że na tym etapie 8. edycję programu musi opuścić Maja Kapłon.

Tego wieczoru kolejny etap rozpoczął się od polskich przebojów. W pierwszej kolejności w przeboju Czesława Niemena „Jednego serca” wystąpił Łukasz Łyczkowski.

- Tu nie ma nic do powiedzenia

- powiedział Andrzej Piaseczny.

- To nie było śpiewanie, tylko wgniecenie w ziemię

- powiedział Michał Szpak.


Następnie widzowie usłyszeli Michała Szczygła w kawałku „Bóg” z repertuaru T Love.

- Uwielbiam twoje improwizacje. To była naprawdę fajna interpretacja. Gratuluję!

- powiedział Michał Szpak.


W kolejnej polskiej piosence zaprezentowała się Marta Gałuszewska. Podopieczna Michała Szpaka zaśpiewała kultowy numer Varius Manx „Zanim zrozumiesz”.

- Po tym programie zacznie się prawda, skończą się błyski i flesze i będzie trzeba coś powiedzieć, ale o to jestem spokojny

- powiedział Tomson.


Decyzją widzów z programem musiał pożegnać się Michał Szczygieł.

W odcinku finałowym dwójka finalistów ponownie mogła pokazać swoje prawdziwe muzyczne ja i wyśpiewać światu muzykę, która w nich gra. W trzeciej i ostatniej rundzie finałowego odcinka finaliści zaśpiewali premierowe single. Jako pierwszy swój debiutancki singiel „To Jest mój Rock’n’Roll” zaprezentował Łukasz Łyczkowski.

- To jest ten moment!

- powiedziała Maria Sadowska.


Jako druga w muzycznej sztafecie wystąpiła Marta Gałuszewska. Jej singiel „Nie mów mi nie” porwał nie tylko publiczność zgromadzoną w studio, ale i wszystkich trenerów.

- Jestem fanem twojego warsztatu wokalnego. Życzę ci, żeby na tej drodze przed tobą, było tylko tyle osób, które cię wspierają co teraz, a nawet żeby się multiplikowały

- powiedział Andrzej Piaseczny „Piasek”.


To były już ostatnie występy uczestników. Decyzją widzów „Najlepszym głosem w Polsce” została Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka.

Marta Gałuszewska „Najlepszym głosem” 8. edycji „The Voice of Poland”

Wokalne bomby, mistrzowskie występy, debiutujący i od razu wygrywający trener, nowa aranżacja studio i wielkie emocje... Po 3 miesiącach muzycznych zmagań 8. edycja „The Voice of Poland” dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł „Najlepszego głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała Marta Gałuszewska.

Zwycięska Marta Gałuszewska

„Najlepszym Głosem w Polsce” została Marta Gałuszewska - dziewczyna z różowymi włosami, która rozkochała w sobie miliony Polaków. Ta uczestniczka nigdy się nie poddaje, a sprawy zawsze bierze w swoje ręce. Bez wątpienia jest to najbardziej oryginalna wokalistka 8. edycji „The Voice of Poland”. W jej delikatnym głosie i wrażliwości muzycznej można się zakochać. W odcinkach „Live” emocje, które wzbudzała nie malały. Zawsze idzie pod prąd i z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie stanąć w szranki z Mają Kapłon, Michałem Szczygłem i Łukaszem Łyczkowskim. To właśnie „Finał” był prawdziwym popisem jej wokalnych umiejętności. Podczas sobotniego wieczoru, miała okazję zaśpiewać cover utworu Miley Cyrus „Jolene” oraz ponadczasowy przebój zespołu Varius Manx „Zanim zrozumiesz”. Dodatkowo, wspólnie ze swoim trenerem, Michałem Szpakiem, zaśpiewała najnowszy singiel artysty „Don’t Poison Your Heart”. Ostatecznie to właśnie Marta Gałuszewska poznała smak sukcesu i otrzymała tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50 tysięcy złotych.

Edycja pełna nowości

8. edycja „The Voice of Poland” przyniosła dużo zmian. Do składu trenerskiego dołączył Michał Szpak, a na etapie „Nokautu” pojawiła się nowa prowadząca - Marcelina Zawadzka. Poza zmianami w gronie trenerów i rozszerzeniem ekipy prowadzących, na uczestników i widzów czekało zmienione studio. W przestrzeni, w której wokaliści oczekiwali na swój występ, zaaranżowane zostały różnego rodzaju aktywności, m.in. strefa muzyczna, chilloutu czy beauty. Nowością była również strefa uczestników, w której chwilę przed występem, razem z bliskimi, oczekiwali na swój występ oraz udzielali wywiadów.

„The Voice of Poland” liderem mediów społecznościowych

Jak poinformowali twórcy programu, „The Voice of Poland” umocnił swoją pozycję na rynku rozrywkowych formatów telewizyjnych. Program aktualnie znajduje się wśród najsilniejszych marek na portalu społecznościowym Facebook.com z liczbą ponad 817 936 fanów i 796 132 subskrypcji oraz na Instagramie z liczbą 133 tys. obserwujących. 8. edycja muzycznego talent show wyprzedziła między innymi takie formaty jak „Kuba Wojewódzki” (emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), „Dzień dobry TVN” (emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), „Top model” TVN (więcej tutaj) czy „Mam talent!” (emisja w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) [dane za firmą Rochstar].

8. edycja „The Voice of Poland” wzorem poprzednich odsłon programu angażowała widzów do interakcji z wykorzystaniem tak zwanego drugiego ekranu. Aktywności wokół muzycznego talent show można było śledzić w serwisie voice.tvp.pl, a także na YouTubie, Instagramie czy Facebooku.

Edyta Górniak „na żywo” w nowym singlu

Podczas „Finału” 8. edycji „The Voice of Poland”, Edyta Górniak - trenerka „The Voice Kids”, po raz pierwszy „na żywo” zaprezentowała swój najnowszy singiel „Andromeda”. Artystka powróciła w wielkim stylu, a jej wykonanie porwało publiczność zgromadzoną w studio. W styczniu 2018 roku piosenkarkę będziemy mogli oglądać w TVP2 w premierowej edycji „The Voice Kids”. Jak sprawdzi się w roli trenerki? Czy to nowy etap w jej życiu? Jakie jeszcze niespodzianki szykuje na Nowy Rok? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Marta Gałuszewska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Marta Gałuszewska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Andrzej Piaseczny „Piasek” i Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Andrzej Piaseczny „Piasek” i Maria Sadowska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny „Piasek” i Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny „Piasek” i Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Marcelina Zawadzka w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Marcelina Zawadzka w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska, Edyta Górniak i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Maria Sadowska, Edyta Górniak i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Łyczkowski i Marta Gałuszewska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Łyczkowski i Marta Gałuszewska w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Łukasz Łyczkowski, Maja Kapłon, Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Gałuszewska i Michał Szczygieł w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Łukasz Łyczkowski, Maja Kapłon, Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Gałuszewska i Michał Szczygieł w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto


„The Voice of Poland” - sezon 8., emisja w poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku o 22:15 w TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...