reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-26 - 2023-09-27

Niżny Tagił: transmisje PŚ w TVP1

dodano: 2017-11-29 11:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Kamil Stoch Zawodów w Ruce polscy skoczkowie nie mogą zaliczyć do udanych. Szansa na rehabilitację za niezbyt udane występy w Finlandii już w ten weekend. Transmisje Pucharu Świata z Niżnego Tagiłu w TVP1. 

Kamil Stoch Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę zawodnicy Stefana Horngachera zajęli dopiero szóste miejsce w konkursie drużynowym. Wszystko za sprawą dyskwalifikacji Piotra Żyły w pierwszej serii konkursu. Oprócz niego na skoczni zobaczyliśmy Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Kamila Stocha. Po raz drugi w tym sezonie wygrali Norwegowie, przez co powiększyli swoją przewagę nad rywalami w klasyfikacji narodów. 

Niedzielne zmagania zakończyły się niespodziewanym zwycięstwem Jerneja Damjana. Słoweniec, który przed tym sezonem został przeniesiony z kadry A do B, jeszcze rok temu zmagał się z poważnym urazem łąkotki. Najlepiej spośród Polaków zaprezentował się Kubacki, który zawody w Ruce zakończył na ósmej pozycji. Dziesiąty w tym konkursie Junshiro Kobayashi obronił pozycję lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. 

Teraz rywalizacja przenosi się do Rosji. W Niżnym Tagile zaplanowano dwa konkursy indywidualne. Jak dotąd Puchar Świata dwukrotnie gościł na skoczni Tramplin Aist, z którą Polacy nie mają miłych wspomnień. W 2014 roku groźnie wyglądający upadek miał na niej Dawid Kubacki. Dodatkowo żadnemu polskiemu skoczkowi nie udało się stanąć tam na podium. 


Polacy udadzą się do Rosji w takim samym składzie w jakim startowali w Ruce. Horngacher postawił tym samym na Kamila Stocha, Kubackiego, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Stefana Hulę i Jakuba Wolnego. 

Zawody skomentują Sebastian Szczęsny i Przemysław Babiarz. Studio ze znakomitymi gośćmi poprowadzi Maciej Jabłoński. Transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich pokaże również Eurosport.


Plan transmisji:

2 grudnia (sobota)
16:15 Konkurs indywidualny,   TVP1, Eurosport 1

3 grudnia (niedziela)
16:00 Konkurs indywidualny,   TVP1, Eurosport 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...