reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Finalistki Miss w bikini i na basenach

dodano: 2017-12-01 01:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Miss Polski W weekend 1-3 grudnia br. Krynica-Zdrój stanie się stolicą piękna. Podczas „Festiwalu piękna 2017” wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational. Wszystkie te trzy gale transmitować będzie telewizja Polsat.

Miss Supranational


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Finalistki Miss Polski 2017 walczą o zdrowie chorej dziewczynki!

Finalistki Miss Polski znane są z tego często, że bardzo często  angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z tegorocznymi kandydatkami do korony. Podczas przygotowań przed finałową galą Miss Polski 2017, dziewczyny zaangażowały się w pomoc chorej Zofii.

Przed rozpoczęciem zgrupowania Miss Polski 2017 każda finalistek angażowała się indywidualnie w tę akcję, teraz - na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zofię. Dziewczynka urodziła się jako drugi bliźniak, z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń. Nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane. Szansą dla Zofii jest operacja, bez niej dziewczynka nigdy nie będzie mogła normalnie chodzić. Koszty operacji są ogromne, dlatego każda pomoc ma wielkie znaczenie! Zofia jest córeczką jednej z finalistek minionych edycji Miss Polski i chyba dlatego jej los stał się kandydatkom tak bardzo ważny i bliski. Dziewczyny są przekonane, że o Zofii dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji. Najpiękniejsze Polki z ogromnym entuzjazmem włączyły się do akcji razem „#StawiamyZosieNaNogi”. Finalistki Miss Polski 2017 są piękne, ale mają jeszcze piękniejsze serca. A która z nich zrobi największe wrażenie na jurorach i sięgnie po koronę Miss Polski 2017? Przekonamy się w niedzielę, 3 grudnia br. oglądając Polsat.

Kandydatki do korony Miss Supranational 2017 w bikini! Która wygra?

1 grudnia, startuje Festiwal Piękna 2017, a w nim pierwsza z trzech widowiskowych gal - Miss Supranational 2017. Olśniewające kobiety z 65 państw świata w pojedynku o tytuł najpiękniejszej na Ziemi. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Do którego kraju pojedzie korona? Odpowiedź poznamy na gali Miss Supranational 2017, na żywo, w piątek, 1 grudnia br., o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 pokazują nagie torsy! Który wygląda najlepiej?

W sobotę, 2 grudnia br., zniewalający kandydaci z 34 krajów staną do walki o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. W tym starciu liczy się również siła mięśni. Na zgrupowaniu kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 pokazali swoje wyrzeźbione ciała.

Przygotowania do gali finałowej Mister Supranational 2017 idą pełną parą. W pięknej, zimowej scenerii Popradu, najprzystojniejsi mężczyźni świata uczestniczą w licznych akcjach i prezentacjach, mających na celu jak najlepiej przygotować ich do gali finałowej Mister Supranational 2017. Kandydaci uczestniczą w sesjach zdjęciowych, realizują materiały filmowe i prezentują swoje wdzięki podczas konkursów wewnętrznych. Jeden z nich odbył się w AquaCity Poprad, gdzie panowie prezentowali swoje wysportowane ciała w kąpielówkach marki Self Collection. Który najlepiej sprosta wszystkim wyzwaniom? Do jakiego kraju powędruje tytuł Mister Supranational 2017? Czy zdobędzie go Mister Polski 2016 Jan Dratwicki? Przekonamy się w sobotę, 2 grudnia br. - relacja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. Zobacz, co dzieje się za kulisami konkursu

Najpiękniejsze Polki w niedzielny (3 grudnia br.) wieczór będą walczyły o upragnioną koronę Miss Polski. Kandydatki do korony rozpoczęły już finałowe zgrupowanie w Nowym Sączu.

Zanim jednak wszystkie 24 finalistki Miss Polski 2017 pojawiły się w 4 gwiazdkowym Hotelu Beskid w Nowym Sączu, część z nich, która wcześniej dotarła na miejsce, postanowiła odwiedzić hotelową kuchnię i przygotować kilka powitalnych wypieków dla pozostałych kandydatek. To dowód na to, że o rywalizacji na noże nie ma tutaj mowy. Przy okazji obalamy mit o restrykcyjnej diecie finalistek. Ale bez obaw - w weekend nie brakowało dziewczynom plenerowych aktywności. Wszystkie finalistki wyruszyły autokarem zapoznać się z urokami i możliwościami, które skrywa gościnna Małopolska. Na początek wpadły z wizytą do pijalni wody w Muszynie. Chwilę później spacerowały po malowniczym centrum Krynicy-Zdroju. A na stoku narciarskim w Tyliczu - mogły poszaleć na nartach i desce snowboardowej. W Tyliczu również zwiedziły gospodarstwo agroturystyczne, jeździły konno, a na koniec spotkały się przy ognisku.

Klimatyczny wieczór był przełomowym momentem dla finalistek Miss Polski - dziewczyny uświadomiły sobie, że od półfinału przeszły razem długą drogę i bardzo zżyły się ze sobą, a teraz czeka je ostatnia prosta do wielkiego finału. Na szczęście każda okazja jest dobra do zrobienia pamiątkowych zdjęć, którymi bardzo chętnie dzielą na Instagramie i na Facebooku. Po długim i pełnym wrażeń dniu, odwiedzając jeszcze świątecznie przystrojony rynek w Nowym Sączu, kandydatki wróciły do hotelu, gdzie czekała na nie niespodzianka - uroczystość andrzejkowa. Finalistki Miss Polski 2017 postanowiły sprawdzić, co powiedzą im wróżby andrzejkowe! A jak finalistki zaprezentują się podczas finałowej gali i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji w niedzielę, 3 grudnia br., o godzinie 20:00, na antenie telewizji Polsat.

Finalistki Miss Polski 2017

1.Kinga Choma - Miss Ziemi Sądeckiej (19 lat, 170 cm, Nowy Sącz)

- W najbliższym czasie planuję rozpocząć pierwszy rok studiów kosmetologicznych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. W przyszłości chciałabym otworzyć własny salon kosmetyczny. Interesuje się modelingiem, a także lubię aktywnie spędzać czas np. grać w siatkówkę i w squash. Moim marzeniem jest podróżować po całym świecie - uważam, że właśnie podróże najbardziej kształcą. Jest to nie tylko wiedza o miejscu do którego przyjeżdżam, ale także o ludziach, ich tradycjach, zwyczajach oraz kulturze którą trzeba szanować.


2. Gajana Galstjan - Miss Opola (22 lata, 168 cm, Opole)

- Jestem Polką z ormiańskimi korzeniami. Studiuję kosmetologię w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Pracuję jako prezenterka w lokalnej telewizji oraz jestem trenerem personalnym. Interesują mnie media społecznościowe i sport, dlatego jestem bardzo aktywna w tych dziedzinach i z tym wiążę swoją przyszłość.


3. Anna Jakubik - Miss Lubelszczyzny (20 lat, 177 cm, Serokomla)

- Studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II , gdzie mam okazję kształcić się na kierunku swojej największej pasji - pedagogice. Interesuje się również psychologią. Jestem wrażliwa i zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi. Obecnie również jestem wolontariuszem w szpitalu dziecięcym oraz w Akademii Przyszłości. Wolny czas uwielbiam spędzać z bliskimi oraz w towarzystwie dobrej książki.


4. Ewelina Jedynasta - Miss Ziemi Pomorskiej (20 lat, 177 cm, Gdynia)

- Studiuję oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesował. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski. Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego.


5. Angelika Kitlas – 1. Wicemiss Podlasia (23 lata, 174 cm, Białystok)

- Na co dzień studiuję architekturę na Politechnice Białostockiej. Jest to moja pasja i z tym wiążę swoją przyszłość. Poza uczelnią uwielbiam uprawiać sport, zgłębiać historię sztuki a w szczególności tą nowoczesną. W wolnych chwilach, siadam do pianina i gram - zwykle dla moich najbliższych.


6. Klaudia Kluczyk – 2. Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej (21 lat, 175 cm, Pszczyna)

- Studiuję pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybieram się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubię pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałabym zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż byłam mażoretką, w wolnym czasie lubię powracać do tego tańca. Obecnie moim hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.


7. Natalia Kowalczyk - zielona karta Mazowsza (22 lata, 177 cm, Warszawa)

- Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych pierwszego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Od października planuję kontynuację nauki na specjalizacji komunikacja międzynarodowa. Swoją przygodę z konkursem Miss Polski rozpoczęłam od startu w wyborach Miss Mazowsza. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno-charytatywnych, którego jestem propagatorką. Lubię nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbiam wszelkie zmiany i podróże!


8. Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej (18 lat, 178 cm, Radom)

- Jestem tegoroczną maturzystką Liceum Językowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. Wolny czas spędzam aktywnie, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub chodząc na siłownię. Interesuję się modelingiem i sportem.


9. Marta Pałucka - casting ogólnopolski, Sopot (25 lat, 180 cm, Sopot)

- Pochodzę z Trójmiasta - to moje miejsce na Ziemi, bez szumu morza, piasku pod stopami i śpiewu mew czuje się nieswojo. Mimo przywiązania do miejsca, z którego pochodzę, uwielbiam podróżować i odwiedziłam już 22 kraje. W tym roku do mojej listy dołączy jeszcze kilka następnych. Uważam, że poznawanie świata jest cenniejsze niż jakiekolwiek dobra materialne. Moje codzienne życie jest podporządkowane dwóm pasjom - od 10 lat jestem profesjonalną modelką, a od dziecka zgłębiam swoje umiejętności w jeździe konnej jako zawodniczka skoków przez przeszkody i instruktor tego sportu.


10. Jagienka Preisner - 2. Wicemiss Podkarpacia (18 lat, 166 cm, Strzyżów)

- Na co dzień uczę się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. W maju przyszłego roku będę zdawać egzamin maturalny. Moją pasją jest taniec towarzyszki, który trenuję od ósmego roku życia. Posiadam najwyższą krajową klasę taneczną ,,A" w tańcach latynoamerykańskich.


11. Natalia Roczniak - 1. Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm, Brzeg)

- Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu o profilu biologiczno-chemicznym. Obecnie jestem w klasie maturalnej, a po zakończeniu szkoły planuję rozwinąć swoją pasję związaną z modelingiem. W przyszłości planuję zajmować się dietetyką, ponieważ interesuje się prowadzeniem zdrowego trybu życia. Uwielbiam rozwijać swoje pasje. Od dzieciństwa tańczyłam taniec towarzyski, później przez cztery lata uczęszczałam na koło teatralne, a obecnie od ponad roku uczę się gry na gitarze. Ostatnio odkryłam również zamiłowanie do gotowania zdrowych potraw. Uwielbiam prowadzić aktywny tryb życia, to daje mi energię do działania i odkrywania nowych możliwości w życiu.


12. Aleksandra Serafin - zielona karta UK (22 lata, 173 cm, Londyn)

- Pochodzę z Niepołomic, pięknego miasteczka pod Krakowem, ale obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyłam uniwersytet na dwóch kierunkach: biznes i psychologia. We wrześniu rozpoczynam studia magisterskie w Londynie o specjalności zarządzanie lotnictwem. To właśnie dobra edukacja sprawiła, że jestem odważna i nie boję się wyzwań. Już po ukończeniu liceum, wyjechałam na rok do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyłam się w amerykańskim college'u i opiekowałam się dziećmi. Jestem wolontariuszką w organizacji, która pomaga emigrantom odnaleźć się w nowym środowisku. Inspirują mnie ambitne osoby, kocham modę, podróże i polskie góry.


13. Katarzyna Sikora - zielona karta Ziemi Pszczyńskiej (20 lat, 181 cm, Warszowice)

- Wybieram się w tym roku na studia medyczne, ponieważ od zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało. Chcę pomagać innym i marzę o tym, aby mój przyszły zawód dawał radość innym. W czasie wolnym podróżuję. Moje hobby to zbieranie kubków z miejsc, które zwiedziłam. Moja kolekcja wciąż się powiększa. Lubię również grać w piłkę ręczną i bilard.


14. Michalina Sikorska – 2. Wicemiss Śląska (25 lata, 176 cm, Tychy)

- Studiuję architekturę wnętrz na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień zajmuję się projektowaniem biur oraz sprzedażą designerskich mebli. Od dziecka moją pasją jest rysunek i marzę o tym, by rysować hiperrealistyczne portrety. Swoje umiejętności sprawdzam też w malarstwie. Ostatnio polubiłam również modeling. Uwielbiam podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Pozwala mi to oczyścić umysł i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Choć zwykle w moim życiu sporo się dzieje, to uwielbiam ten mój mały chaos.


15. Zuzanna Słaboszewska - casting ogólnopolski, Grodzisk Wielkopolski (21 lat, 178 cm, Grodzisk Wielkopolski)

- Jestem studentką drugiego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku zarzadzanie inżynierią produkcji. Interesuję się fotografią, fotomodelingiem i podróżami. Lubię aktywnie spędzać czas, np. na siłowni, pływać i jeździć rowerem. W życiu najważniejsi są dla mnie moi bliscy.


16. Dominika Słaby - zielona karta Lubelszczyzny (21 lat, 177 cm, Lipówki koło Lublina)

- Uwielbiam podróżować, a przy tym poznawać kulturę i obyczaje innych narodów. Stąd między innymi moje studia - studentka trzeciego roku filologii słowiańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Na co dzień staram się realizować moją pasję, jaką jest modeling . Wierzę, że wkrótce połączę oba zainteresowania i spełnię marzenia o największych światowych wybiegach.


17. Kamila Świerc - Miss Opolszczyzny (18 lat, 178 cm, Opole)

- Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym.


18. Wioletta Urbańska - 1. Wicemiss Ziemi Elbląskiej (22 lat, 177 cm, Rybno)

- Studiuję na trzecim roku zarządzania i dowodzenia na Akademii Sztuki Wojennej. Moją pasją od wielu lat jest podróżowanie i modeling. Uwielbiam pozować do zdjęć i chodzić na wybiegach. Brałam udział w wielu pokazach mody organizowanych w Europie oraz w Azji, m.in. podczas China Fashion Week. Lubię poznawać kulturę i kuchnię innych krajów. A najbardziej kocham zwierzęta i swoją rodzinę.


19. Oliwia Walczak - casting ogólnopolski, Kutno (20 lat, 178 cm, Kutno)

- Jestem studentką drugiego roku zarządzania na jednej z warszawskich uczelni . Interesuje mnie świat mody i pragnę rozwijać się w modelingu. Uwielbiam być przed obiektywem i na wybiegu. Sport i zdrowy tryb życia jest dla mnie bardzo ważny.


20. Alicja Zalewska - zielona karta UK (20 lat, 177 cm, Ipswich, Wielka Brytania)

- Obecnie mieszkam i studiuję w Wielkiej Brytanii. Jestem zodiakalnym lwem. Moją pasją jest modeling, z którym wiąże swoją przyszłość oraz sport, szczególnie siłownia, gdzie spędzam większość wolnego czasu. Jestem osobą pełną życia, promienną - na mojej twarzy zawsze widnieje uśmiech.


21. Paulina Zgoda - Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego (21 lat, 174 cm, Bydgoszcz)

- Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej. W przyszłości chciałabym być coachem. Moim celem jest pomoc innym poprzez motywacje. Oprócz tego moją drugą połowę serca zajmuje pływanie. Trenowałam pływanie przez 7 lat i do tej pory uwielbiam ten sport. Poza tym, ta dyscyplina sportowa jest moim lekiem na rozluźnienie mięśni po ciężkim dniu. Inne moje zainteresowania to modeling, psychologia, marketing.


22. Marta Ziębakowska - Miss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 173 cm, Łódź)

- Studiuję na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moją pasją są podróże, medycyna, języki obce oraz modeling. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, regularnie chodzę na siłownię, pływam oraz uprawiam jogging. W życiu najważniejsi są dla mnie rodzina i przyjaciele - bez ich wsparcia nie zaszłabym tak daleko w konkursie. W przyszłości chciałabym ukończyć specjalizacje z dermatologii bądź chirurgii i otworzyć klinikę medycyny estetycznej.


23. Katarzyna Żydek - Miss Beskidów (24 lata, 170 cm, Rzyki koło Andrychowa)

- Jestem studentką piątego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ochrona środowiska oraz na drugim roku Uniwersytetu Rolniczego na inżynierii środowiska. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, a zimą jeździć na łyżwach, nartach czy snowboardzie. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, która zawsze mnie wspiera.


24. Karolina Źródłowska - 1. Wicemiss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 168 cm, Ksawerów koło Łodzi)

- Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale filologicznym o kierunku nowe media i kultura cyfrowa. Na co dzień pracuje jako trener personalny, pomagam kobietom przy pracy nad ich wymarzoną sylwetką. W wolnym czasie gotowanie oraz sesje zdjęciowe sprawią mi najwięcej przyjemności.


Kandydatki do korony Miss Supranational 2017 w sukniach wieczorowych. Czy Polka ma szansę wygrać? 

W piątek, 1 grudnia br. odbędą się wybory najpiękniejszej kobiety świata. Podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational - Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016?

Do tej pory tylko jedna Polka została Miss Supranational. W 2011 roku, podczas pierwszej edycji Miss Supranational, koronę zdobyła Monika Lewczuk!

Mister Supranational 2017 i James Bond!

W sobotę, 2 grudnia br., 34 zniewalających mężczyzn stoczy bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi - Mister Supranational 2017. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki.

Od kilku dni kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 przebywają na zgrupowaniu, na Słowacji. Biorą udział w sesjach fotograficznych, przygotowują materiały filmowe i ćwiczą układy sceniczne pod okiem choreografa i zarazem reżysera całego wydarzenia - Mateusza Polita. Organizatorzy przygotowali prawdziwe show, w którym liczy się nie tylko wygląd, ale również osobowość i pasje. Na mężczyzn czekają różne wyzwania, a jednym z nich będzie prezentacja w stylu Jamesa Bonda.

Który najlepiej sprosta wszystkim zadaniom i otrzyma tytuł Mister Supranational 2017? Przekonamy się w sobotę, 2 grudnia br. Relacja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Znamy pierwszych jurorów Miss Supranational 2017, Mister Supranational 2017 i Miss Polski 2017!

W pierwszy weekend grudnia br. odbędzie się „Festiwal Piękna 2017” w Telewizji Polsat. Wybrane zostaną dwie najpiękniejsze kobiety i jeden najprzystojniejszy mężczyzna. W piątek, 1 grudnia br. o godzinie 20:05, na gali Miss Supranational 2017 odbędą się wybory najpiękniejszej kobiety świata. W sobotę, 2 grudnia br. o godzinie 20:05, panowie stoczą bój o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Ziemi - Mister Supranational 2017. A w niedzielę, 3 grudnia o godzinie 20:00, rozegrają się wybory Miss Polski 2017. W jury poszczególnych konkursów zasiądą między innymi: Ewa Minge, Ewa Zakrzewka i Rafał Maślak. 

Ewa Minge będzie jednym z jurorów w międzynarodowym konkursie - Miss Supranational 2017. W obradach panelu jurorskiego, międzynarodowego konkursu dla mężczyzn - Mister Supranational 2017, weźmie udział Ewa Zakrzewska. A o tym, która z 24 finalistek Miss Polski 2017 zdobędzie koronę najpiękniejszej Polski, zdecyduje między innymi Rafał Maślak.

Jesienią br. Ewa Minge, Rafał Maślak i Ewa Zakrzewska poszukiwali pierwszej polskiej „#Supermodelki plus size” (więcej tutaj). W pierwszy weekend grudnia br. ocenią urodę i zaangażowanie finalistek i finalistów konkursów piękności. 

Która z niemal 80 zjawiskowych kobiet z całego świata zostanie Miss Supranational 2017? Czy będzie to polska reprezentantka - Miss Polski 2016 Paulina Maziarz? Przekonamy się 1 grudnia br. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w telewizji Polsat. Który z blisko 40 zniewalających mężczyzn zostanie najprzystojniejszym na Ziemi, w konkursie Mister Supranational 2017? Czy ten tytuł zdobędzie Mister Polski 2016 Jan Dratwicki? Okaże się 2 grudnia br. Transmisja gali w sobotę, 2 grudnia br. o 20:05 w telewizji Polsat. Jak zaprezentują się 24 najpiękniejsze Polki i komu przekaże koronę obecnie panująca Miss Polski 2016 Paulina Maziarz? Tego dowiemy się podczas transmisji w niedzielę, 3 grudnia br. o godzinie 20:00, na antenie telewizji Polsat.

Trzy gale na żywo pełne niezapomnianych doznań!

Trzy wieczory pełne blasku, zjawiskowych kobiet i zniewalających mężczyzn. To będzie niezapomniany weekend wprost z magicznego miejsca, z samego serca Krynicy-Zdroju! W piątek, 1 grudnia br. o godzinie 20:05, gala Miss Supranational 2017 - wybory najpiękniejszej kobiety świata. W sobotę, 2 grudnia br. o godzinie 20:05, bój o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Ziemi - Mister Supranational 2017. A w niedzielę, 3 grudnia br. o godzinie 20:00 - wybory Miss Polski 2017.

W piątek, 1 grudnia br., niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016?

W sobotę, 2 grudnia br., po raz drugi odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn - Mister Supranational. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Kto zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej.

W niedzielę, 3 grudnia br., czeka nas święto polskiej urody, czyli 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz. Która z finalistek otrzyma koronę Miss Polski 2017?

Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych

W piątek, 1 grudnia br., niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz.

Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbywa się w dwóch krajach: na Słowacji i w Polsce. Przez kilka dni najpiękniejsze kobiety świata przebywały na Słowacji. Dziewczyny nagrywały materiały filmowe pod czujnym okiem reżysera Szymona Łosiewicza - w parku wodnym AquaCity Poprad, a w hotelu Horizont Resort w Starej Leśnej - rozpoczęły się próby choreograficzne pod okiem Anny Bubnowskiej.

Pod koniec listopada br. finalistki Miss Supranational 2017 opuściły Słowację i przeniosą się do Krynicy-Zdroju, gdzie odbędzie się finał konkursu Miss Supranational 2017. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski Paulina Maziarz - Miss Polski 2016? Przekonamy się w niedzielę, 1 grudnia br. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w telewizji Polsat.

„Festiwal piękna 2017”: Gale Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational w Polsacie

W piątek, 1 grudnia br., niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji konkursu piękności Miss Supranational. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Historia plebiscytu Miss Supranational rozpoczęła się w 2009 roku, wówczas w Płocku o tytuł walczyły finalistki z 36 krajów. Dziś ich liczba jest ponad dwa razy większa. Polska jest gospodarzem Miss Supranational po raz ósmy. Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbędzie się w dwóch krajach: w Polsce i na Słowacji. Najpiękniejsze kobiety świata od 16 listopada br. zbierają się w Krakowie, gdzie rozpoczną pierwsze przygotowania. Następnie przeniosą się do Popradu i wezmą udział w oficjalniej sesji do katalogu konkursu. Na Słowacji, w Aqua City Poprad, nagrywane będą także wideo wizytówki i rozpoczną się próby choreograficzne pod okiem Anny Bubnowskiej. W ostatnich dniach listopada br. kandydatki przyjadą do Krynicy-Zdroju, by szlifować na scenie ostatnie elementy finałowej choreografii. Widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge („#Supermodelka plus size” - więcej tutaj) oraz srebrnych sukniach, które przywiozą z własnych krajów. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project (więcej tutaj). W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Telewizyjne widowisko z udziałem najpiękniejszych kobiet świata będzie transmitowane przez zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Przekonamy się 1 grudnia br. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w telewizji Polsat.

W sobotę, 2 grudnia br., po raz drugi, odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn - Mister Supranational. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Najprzystojniejszy z mężczyzn zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej. Kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 przyjadą 20 listopada br. do Polski i będą przebywać w Aqua City Poprad na Słowacji oraz w Krynicy-Zdroju. Wezmą udział w oficjalnej sesji fotograficznej, przygotowaniu materiałów filmowych i próbach choreograficznych. Nad układami scenicznymi będzie czuwał choreograf i zarazem reżyser całego wydarzenia - Mateusz Polit. Panowie wystąpią na scenie w kilku pokazach: m.in. w stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa, w odsłonie streetowej Ozonee, w kolekcji kąpielowej Self-Collection. W jury międzynarodowym zasiądą m.in: modelka plus size i jurorka programu Polsatu „#Supermodelka plus size” Ewa Zakrzewska, zeszłoroczny zdobywca tytułu Mistera Supranational Diego Garcy czy projektant mody, uczeń samego Versace - Cătălin Botezatu. Galę Mister Supranational 2017 uświetnią swoim występem również gwiazdy wieczoru, a wśród Halina Mlynkova i Michał Szpak („The Voice of Poland” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj) ze swoim eurowizyjnym hitem „Color Of Your Life”. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ ze śpiewaczką operową, Aleksandrą Szmyd. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj, „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 - więcej tutaj). Na transmisję z gali Mister Supranational 2017 Polsat zaprasza 2 grudnia o 20:00.

W niedzielę, 3 grudnia br. czeka nas święto polskiej urody, czyli 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Kandydatki do korony Miss Polski 2017 w ramach przygotowań miały dwa zgrupowania. Pierwsze odbyło się latem w rezydencji Miętowe Wzgórza, gdzie nakręcone zostały ich wizytówki i odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa. Teraz finalistki przygotowują się do drugiego, zdecydowanie dłuższego zgrupowania, które odbędzie się w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Nad choreografią najpiękniejszych Polek czuwać będzie Anna Bubnowska. Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawią się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym widowiskiem, tworzonym przez Victoria's Secret. Zaprezentują się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych marki Self Collection. A obecnie panujące trendy wyznaczy pokaz kolekcji z Atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka wkroczy w krainę wielkich projektantów i zaprezentuje się w pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. To wieczór spełniających się marzeń, dlatego nie zabraknie w nim też bajecznego pokazu sukni ślubnych. O oprawę muzyczną zadbają gwiazdy: Katarzyna Moś - reprezentantka Polski podczas Konkursu Eurowizji 2017 i uczestniczka 8. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” (emisja w kanale Super Polsat - więcej tutaj), oraz zespół Feel. Taneczny popis na scenie zaprezentują tancerze, a wśród nich Tomasz Barański („Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - więcej tutaj). Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz, która wróci do kraju prosto ze swojego pierwszego, międzynarodowego konkursu Miss International 2017. Dla Pauliny Maziarz był to niesamowity rok, który jak się okazuje, stał się początkiem ciągle trwającej przygody. Poza udziałem w międzynarodowym konkursie w dalekiej Japonii, dwukrotnie odwiedziła Włochy, Wielką Brytanię i podróżowała po całej Polsce. Teraz przygotowuje się do udziału w drugim międzynarodowym konkursie, Miss Supranational 2017. Uroczystą galę poprowadzi niezastąpiony i od lat związany z wyborami Miss Polski - Krzysztof Ibisz („Joker” w kanale Super Polsat - więcej tutaj, „Demakijaż” w kanałach Polsat 1 i Polsat Cafe - więcej tutaj), a towarzyszyć mu będą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz debiutujący prezenter - Jakub Kucner - Mister Polski 2017. Jak finalistki zaprezentują się na scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji 3 grudnia br., o godzinie 20:00, na antenie telewizji Polsat (więcej tutaj).

Jak czytamy w komunikacie, „Festiwal piękna 2017” to produkcyjne wydarzenie na skalę światową - scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Krynicy-Zdroju i miliony widzów przed telewizorami. A wszystko na żywo na antenie telewizji Polsat. Za scenariusz i reżyserię gal Miss Supranational i Miss Polski odpowiada Szymon Łosiewicz, natomiast Mateusz Polit jest autorem scenariusza i reżyserem gali Mister Supranational. Telewizyjne widowisko organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i miasto Krynica Zdrój. Głównym partnerem wydarzenia jest Semilac. Producentem „Festiwalu piękna 2017” jest Telewizja Polsat. Rok temu to wyjątkowe wydarzenie oglądało 620 milionów ludzi na całym świecie. W tym roku to wielkie telewizyjne widowisko ponownie będzie transmitowane w ponad 140 krajach (dane za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj).
 
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w sukni wieczorowej, foto: Materiały prasowe Nowa Scena
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w sukni wieczorowej, foto: Materiały prasowe Nowa Scena
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w bikini, foto: Milton Mieloch
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w bikini, foto: Milton Mieloch
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w bikini, foto: Milton Mieloch
Miss Supranational 2017: Miss Polski 2016 Paulina Maziarz w bikini, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Supranational 2017 doskonale się bawią na basenach termalnych, foto: Milton Mieloch
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu, foto: Dorota Tyszka
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu, foto: Dorota Tyszka
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. W tle autobus Irizar i8, foto: Dorota Tyszka
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. W tle autobus Irizar i8, foto: Dorota Tyszka
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. W tle autobus Irizar i8, foto: Dorota Tyszka
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. W tle autobus Irizar i8, foto: Dorota Tyszka


„Festiwal piękna 2017” - emisja w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...