reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network: Atomówki i Młodzi Tytani łączą siły

dodano: 2017-12-02 08:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner/satkurier.pl

Cartoon Network „Młodzi Tytani: Akcja!” W grudniu br. Cartoon Network zaprasza widzów na nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Atomówki” („The Powerpuff Girls”, emisja także w kanale Puls 2) i na nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” („Teen Titans Go!”). Stacja pokaże także specjalny blok programowy „Atomówki i Młodzi Tytani łączą siły”.

Cartoon Network „Atomówki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień br. w Cartoon Network upłynie pod znakiem superbohaterów. Bójka, Bajka i Brawurka połączą siły z Młodymi Tytanami, by jeszcze skuteczniej walczyć ze złem i występkiem. Specjalny blok programowy zapowiada nowe odcinki drugiego sezonu „Atomówek” oraz kolejne przygody dzielnych Tytanów. Premiera w poniedziałek, 11 grudnia br. o 19:40 (więcej tutaj)

Robin, Raven, Gwiazdka i Cyborg zawsze są gotowi na nowe wyzwania. Bohaterowie serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” pomimo młodego wieku mają bogate doświadczenie w obronie naszej planety przed niebezpieczeństwem. To samo można powiedzieć o  Bójce, Bajce i Brawurce, które jako ambasadorki girl power wielokrotnie ratowały z opresji mieszkańców Townsville. W grudniu br. Cartoon Network wyemituje premierowe odcinki serialu o młodych superbohaterkach, które poprzedzi emisja przygód dzielnej drużyny Młodych Tytanów (więcej tutaj).

W nowych odcinkach drugiego sezonu „Atomówek” dziewczynki będą musiały wesprzeć nieporadnego Burmistrza Townsville. Lubiący wpadać w tarapaty polityk, tym razem będzie śledzony przez tajemniczego potwora. W jednym z odcinków Bajka będzie się zmagać z poważnym przepracowaniem. Na szczęście rezolutna heroska wpadnie na pomysł wykorzystania swoich umiejętności kodowania, które odciążą ją od ciężkiej pracy. Problemy nie ominą również Brawurki, która padnie ofiarą wyjątkowo upartych... wszy.

Premiera kolejnych przygód Atomówek w poniedziałek, 11 grudnia o 19:40. Emisja specjalnego bloku „Atomówki i Młodzi Tytani łączą siły” od poniedziałku do piątku o 19:40. Dodajmy, iż wcześniejsze odcinki serialu „Atomówki” mogą obecnie oglądać także widzowie kanału Puls 2 (więcej tutaj).
 
Bohaterki serialu animowanego „Atomówki”, foto: Time Warner
Bohaterki serialu animowanego „Atomówki”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: Time Warner


„Atomówki i Młodzi Tytani łączą siły” - emisja od poniedziałku do piątku o 19:40 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...