reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV, Polo TV i Nowa TV oraz Szlachetna Paczka

dodano: 2017-12-02 11:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Szlachetna Paczka Gwiazdy kanałów Grupy ZPR Media, m.in. Aleksandra Kot („Prognoza pogody” w kanałach Nowa TV, Fokus TV, Polo TV i Eska TV; „Bywanie na dywanie” w kanałach Nowa TV i Eska TV), Edyta Folwarska („Disco studio” i „Disco gary, czyli rodzinne pary” w Polo TV) czy Beata Tadla („24 godziny online.pl” w kanale Nowa TV), w nowej audycji „#NaŚwiętaRazem” promują akcję Szlachetna Paczka Stowarzyszenia Wiosna.

Szlachetna Paczka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizje Eska TV, Polo TV i Nowa TV łączą siły, by pomóc rodzinom w potrzebie. Od poniedziałku, 4 grudnia br. w nowej audycji „#NaŚwiętaRazem” gwiazdy trzech stacji będą zachęcać widzów do wsparcia Szlachetnej Paczki - projektu, który co roku łączy miliony Polaków i pomaga najbardziej potrzebującym wyzwolić się z biedy (więcej tutaj).
 
Dzięki projektowi Szlachetna Paczka realizowanemu przez Stowarzyszenie Wiosna tysiące rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej może godnie i radośnie spędzić święta Bożego Narodzenia. Każdy, kto chce im pomóc, może się włączyć w to wyjątkowe przedsięwzięcie, angażując się w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób przez stronę internetową Szlachetnej Paczki (przejdź na stronę)
 
Przykład, jak mądrze pomagać, dają w tym roku m.in. gwiazdy telewizji Eska TV i Radia Eska oraz stacji Polo TV i Nowa TV. W akcję włączyli się prezenterzy Eski - Kamila Ryciak, Aleksandra Kot („Prognoza pogody” w kanałach Nowa TV, Fokus TV, Polo TV i Eska TV; „Bywanie na dywanie” w kanałach Nowa TV i Eska TV - więcej tutaj), Krzysztof Jankowski „Jankes” („The Voice of Poland” w TVP Rozrywka - więcej tutaj) i Filip „Rudanacja” Antonowicz, dziennikarze Polo TV - Edyta Folwarska („Disco studio” i „Disco gary, czyli rodzinne pary” w Polo TV - więcej tutaj), Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, oraz prowadzący program „24 godziny online.pl” w Nowej TV - Beata Tadla i Jarosław Kulczycki (więcej tutaj), a także Jarosław Kret („Prognoza pogody”). W audycji „#NaŚwiętaRazem” podzielą się swoimi świątecznymi wspomnieniami i będą zachęcali widzów do wparcia rodzin, które zwłaszcza w okresie świątecznym bardzo tego potrzebują. Emisja programu od 4 grudnia br.

„#NaŚwiętaRazem” - emisja od poniedziałku, 4 grudnia 2017 roku w kanałach Nowa TV, Eska TV i Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...