reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pół żartem, pół serio” - nowość w TTV

dodano: 2017-12-04 04:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” W poniedziałek, 4 grudnia br. o godz. 22:00 telewizja TTV wyemituje pilotażowy odcinek „Pół żartem, pół serio”. Jak zapowiada nadawca, będzie to format, w którym zobaczymy autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi tętni cała Polska. Nowy program telewizji TTV oparty jest na „Gogglebox. Przed telewizorem”.

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Pół żartem, pół serio” to autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi żyje cała Polska. W programie udział biorą zwykli ludzie z różnych środowisk, dyskutujący o nowościach tygodnia, tym co rozpala internet, pierwsze strony gazet i telewizyjne informacje. Bohaterowie, zastani w swoich miejscach pracy, rozmawiają i dzielą się swoją wizją bieżących spraw. Spontanicznie, bez tabu i z humorem.

- To nie piłka nożna, ani skoki są narodowym sportem Polaków. To, co kochamy najbardziej, to komentować - bo przecież znamy się na wszystkim. O tym co nas śmieszy lub drażni słyszymy w taksówce, przy stole, w pracy, na kawie czy siłowni. W programie „Pół żartem, pół serio” kamera towarzyszy ludziom, którzy zawsze mają coś do powiedzenia. W efekcie czasem wyjdzie kabaret, czasem zdrowy rozsądek weźmie górę. Bo prawda leży tam, gdzie leży. Lub tam, gdzie ją umieszczą bohaterowie programu „Pół żartem, pół serio” - czytamy w opisie programu.

Program „Pół żartem, pół serio” oparty jest na „Gogglebox. Przed telewizorem”, programie także emitowanym w TTV (więcej tutaj).
 
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN


„Pół żartem, pół serio” - premiera w poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku o 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...