reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Belfer” wyróżniony 3 nagrodami Złote Spinacze 2017

dodano: 2017-12-05 11:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

Belfer sezon 2 Canal+ Serial kryminalny „Belfer” został wyróżniony w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Serial zdobył dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”.

Belfer Złote Spinacze 2017 Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „Belfer” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.

Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanych wyróżnień w tak prestiżowym konkursie branży PR jakim są Złote Spinacze. Na ten sukces pracowało wiele osób – zespół Public Relations nc+ oraz inne departamenty firmy nc+ oraz agencja Havas PR, Rubicon Media i Isobar Poland – i każdej z nich serdecznie dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm, pracę i serce. Szczególnym osiągnięciem jest zdobycie Nagrody Publiczności, która jest najcenniejszym wyróżnieniem. Najważniejsze były i będą dla nas relacje z obsadą i twórcami serialu oraz dziennikarzami, zbudowane na zaufaniu, szacunku i zrozumieniu. Przed nami kolejne wyzwania. Obecnie pracujemy nad działaniami promocyjnymi kolejnych produkcji własnych Canal+
mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+.

Współpraca przy promocji serialu „BELFER” była nie tylko ogromnym wyzwaniem, ale także przyjemnością. Cieszę się, że działania połączonych sił agencji oraz działu PR platformy nc+ zostały docenione w branży. Czekamy na kolejne niestandardowe i inspirujące wspólne projekty
dodaje Agata Sander, Consulting Director w dziale Brand&Content w Havas PR.

Zespół PR nc+ odbierał nagrody w składzie:
- Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+,
- Piotr Kaniowski, Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert,
- Olga Lipińska, Koordynator ds. komunikacji i PR,
- Jakub Wasiak, Koordynator ds. PR Kanałów Sportowych, Komunikacji i PR/Kanały Sportowe,
- Iwona Lisowska, Koordynator ds. PR Kanałów Filmowych i Seriali,
- Karol Adrian, Kierownik ds. komunikacji i PR Canal+ Discovery, Planete+, Kuchnia+, Domo+,
- Mateusz Murawski, Koordynator PR ds. Mediów Społecznościach wraz z aktorami serialu „Belfer”: Katarzyną Dąbrowską, Michaliną Łabacz, Pauliną Szostak, Patrykiem Pniewskim, Malwiną Buss i Piotrem Głowackim.

Obecnie na antenie Canal+ można oglądać 2. sezon serialu „Belfer”. Ostatni odcinek już w najbliższą niedzielę, 10. grudnia o 21.30 w Canal+. Przed emisją odcinka zapraszamy na fanpage serialu na wywiady live z aktorami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...