reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kiedy Eleven Sports 4 w Cyfrowym Polsacie?

dodano: 2017-12-05 15:08 | aktualizacja: 2017-12-05 21:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 4 Informacja o uruchomieniu Eleven Sports 4 w dniu 20 listopada br. obiegła rynek na kilka dni przed startem tej nowej stacji, choć pierwsza oficjalna zapowiedź o planach wprowadzenia przez Eleven Sports czwartego kanału pojawiła się już w październiku. Pewnym zaskoczeniem była informacja o udostępnieniu Eleven Sports 4 przez pierwsze trzy miesiące tylko dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów nc+ w sieci Orange TV. Kiedy Eleven Sports 4 zawita do oferty Cyfrowego Polsatu?

Eleven Sports 4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nc+, Eleven Sports 4 jest dostępny na wyłączność w ofercie tej platformy do 28 lutego 2018 roku. Oznacza to, że po tym czasie stacja będzie mogła trafić także np. do abonentów konkurencyjnego Cyfrowego Polsatu. Czy tak się stanie, ewentualnie kiedy do tego dojdzie, na razie nie wiadomo.

Co istotne Eleven Sports 4 jest dostępny w nc+ bez dodatkowych opłat w pakiecie Extra+ oraz w wyższych pakietach, czyli nie stanowi części dodatkowo płatnego pakietu Eleven Sports, który standardowo kosztuje 15,90 zł (w promocji 11,90 zł) miesięcznie. Wiadomo też, że nie zmieni się to po 28 lutego. W związku z obecnością od pakietu Extra+ wzwyż, dostępu do Eleven Sports 4 nie mają abonenci niższych pakietów Start+ i Comfort+, nawet jeśli mają wykupioną opcję Eleven Sports, która obejmuje trzy pozostałe stacje tego sportowego nadawcy. Warto dodać, że Eleven Sports 4 jest dostępny także w nowej ofercie Player+ (od pakietu Best TV wzwyż).

Można się tylko domyślać, że skoro Eleven Sports 4 jest oferowany w nc+ poza pakietem premium Eleven Sports, to taka sama polityka zostanie zastosowana także w przypadku innych sieci. Wówczas stacja stanowiłaby dla abonentów zachętę do wykupienia dodatkowo płatnego pakietu Eleven Sports, w którym można znaleźć pozostałe transmisje sportowe. Eleven Sports 4 może być również furtką do uzyskiwania przez nadawcę znacznie lepszych wyników oglądalności niż dla pozostałych trzech kanałów. Jak wiadomo, ze względu na konieczność uiszczania dodatkowych opłat, dostępność czwartej stacji jest ograniczona tylko do pewnej grupy abonentów. Obecność Eleven Sports 4 w pakiecie Extra+ i wyższych oznacza szerszą dostępność, a to może z kolei oznaczać większą oglądalność. Pierwszych wyników można spodziewać się zapewne już wkrótce.

W Eleven Sports 4 można znaleźć transmisje m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. Według zapewnień nadawcy, w sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych ma być min. 250 meczów piłkarskich na żywo.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama