reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szkoła” po raz 500. na antenie TVN

dodano: 2017-12-06 04:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Szkoła” W środę, 6 grudnia br. o godz. 15:30 w TVN wyemitowany zostanie sześćdziesiąty siódmy odcinek siódmego sezonu serialu „Szkoła”. Będzie to jednocześnie pięćsetny odcinek całości serii. Serial ten zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Bohaterem jubileuszowego odcinka będzie piłkarz Jerzy Dudek, ambasador akcji Szlachetna Paczka Stowarzyszenia Wiosna.

TVN „Szkoła”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, „Szkoła”, jeden z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych, udowadnia, że w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia. Radości i smutki nastolatków, ich problemy i codzienne rozterki to, od kilku sezonów, tematy poruszane w serialu. W środę, 6 grudnia br. po raz 500. będzie można zobaczyć na antenie TVN perypetie uczniów liceów i gimnazjów. Jubileuszowy odcinek specjalny to mnóstwo emocji i wielka gwiazda zaangażowana w dobrą sprawę. Na planie „Szkoły” gościnnie wystąpi sportowy autorytet, Jerzy Dudek. Co bramkarz będzie robił w serialu? Odpowiedź poznamy już wkrótce (więcej tutaj).

Jedna z uczennic, Roksana Wilczak, z okazji zbliżających się świąt chce przygotować podarunki dla wielodzietnej, potrzebującej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka (więcej tutaj). Nastolatka organizuje zbiórkę rzeczy, ale w wyniku nieporozumień, uczniowie rezygnują z udziału w akcji. Z pomocą dla zrozpaczonej dziewczyny przychodzi Jerzy Dudek. Sportowiec pojawia się w szkole i stara się przekonać młodych ludzi, że nie można się poddawać i trzeba działać wspólnie. Piłkarz od lat jest ambasadorem Szlachetnej Paczki, wspiera inicjatywę, pomaga i zachęca innych do działania. Jerzy Dudek przed kilkoma laty przygotował pomoc razem z całą swoją ówczesną drużyną - Realem Madryt. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych akcji pomocowych w Polsce wsparli wtedy Cristiano Ronaldo, Iker Casillas czy Sergio Ramos.

- Jubileuszowy odcinek będzie wyjątkowy. Zdecydowaliśmy się na współpracę ze Stowarzyszaniem Wiosna, ponieważ pomoc, którą od lat niesie jest naprawdę szlachetna. Od pierwszego odcinka naszą misją jest to, aby pokazywać nastolatkom jak najlepsze wzorce i zachowania. W 500. odcinku  pokażemy jak wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Małe, wspólne gesty mogą mieć niezwykłą moc

- mówi Krystyna Lasoń, producent serialu.

- Mamy wielką nadzieję, że udział Szlachetnej Paczki i naszego ambasadora w odcinku „Szkoły” przyczyni się do popularyzacji naszej akcji, że wielu młodych przyłączy się do nas i wesprze darem lub własną pracą

- tłumaczy ksiądz Jacek Stryczek, prezes zarządu Stowarzyszenia Wiosna.


- To już kolejny raz, gdy serial „Szkoła” wspiera pozytywne akcje i promuje dobre wzorce - informuje nadawca. W 2015 roku wraz z „Fundacją Dzieci Niczyje” zrealizowano odcinek na temat sekstingu.

Jak informuje nadawca, serial TVN „Szkoła” w sezonie jesień 2017 jest liderem w grupie komercyjnej. Odcinek wyemitowany 31 października br osiągnął rekordowy udział w tej samej grupie - blisko 21 proc. „Szkoła” cieszy się również dużą popularnością w serwisie Player, notując średnio 1,2 mln odtworzeń miesięcznie (dane za TVN).

Więcej informacji o Szlachetnej Paczce i formach zaangażowania w pomoc można znaleźć na stronie internetowej akcji (przejdź na stronę).
 
Jerzy Dudek (z lewej) w serial „Szkoła”, foto: TVN
Jerzy Dudek (z lewej) w serial „Szkoła”, foto: TVN


„Szkoła” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku o 15:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...