reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nadmorskie metropolie” w grudniu na Discovery Historia

dodano: 2017-12-06 18:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery

 Samochody - Klasyka gatunku Discovery Historia Satkurier.pl zaprasza w grudniu na Discovery Historia na „Nadmorskie metropolie” i „Samochody - Klasyka gatunku”.

Nadmorskie metropolie Discovery Historia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadmorskie metropolie
Nadmorskie miasta, których pozycja zależała od otwartości na odkrycia i nowe wyzwania, to „bramy” na otaczający nas świat. W tym programie poznamy historię i kulturę miejscowości leżących na wybrzeżach oraz dowiemy się, w jaki sposób kształtowały one życie mieszkańców. Przyjrzymy się codzienności lokalnej społeczności i wysłuchamy opowieści o tym, w jakim stopniu ich działania miały wpływ na te wyjątkowe miejsca. Od Petersburga, który był dla Rosji oknem na Zachód, po Marsylię, najstarsze miasto Francji: ten program ukazuje najciekawsze na świecie nadmorskie miasta, ich specyfikę i najbardziej charakterystyczne cechy.
Od środy 6 grudnia, godz. 21:00

Samochody - Klasyka gatunku
Uznany kolekcjoner i znakomity znawca historii motoryzacji, Wayne Carini, zaprasza na program poświęcony wyjątkowym zbiorom aut. Wayne ma
misję: szuka najrzadszych i najbardziej wyjątkowych samochodów na świecie, odkrywając je często w naprawdę niespodziewanych miejscach. Wśród pojazdów, które zobaczymy w programie, znajdą się między innymi Minerva z 1930 r., model wyprodukowany przez francuską firmę Hibbard & Darrin oraz Panhard z 1901 r., który w roku 1902 wygrał wyścig z Nowego Jorku do Buffalo. Wayne pokaże nam także pierwszy hybrydowy sportowy pojazd wyprodukowany przez Ferrari, a potem narobi wielkiego zamieszania w świecie kolekcjonerów aut, składając zaskakujące oświadczenie na temat swojego samochodu Stutz Bearcat z 1921 r. Dzięki szerokiej sieci kontaktów Wayne’a widzowie mają szasnę z bliska przyjrzeć się elitarnemu klubowi kolekcjonerów i konserwatorów samochodów.
Od piątku 15 grudnia, godz. 23:00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Moduł Viaccess + karta BIS TV Panorama 1 rok

Moduł Viaccess 5.0 + karta w Viaccess z rocznym abonamentem...

700 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

890 zł Więcej...
reklama