reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Vlaanderen uruchomiła ofertę DVB-T2

dodano: 2017-12-07 12:56 | aktualizacja: 2017-12-07 14:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Vlaanderen/satkurier.pl

TV Vlaanderen Antenne TV moduł CI+ Belgijska platforma TV Vlaanderen, której operatorem jest M7 Group, uruchomiła 7 grudnia br. we Flandrii i Brukseli nową ofertę telewizyjną świadczoną za pośrednictwem nadajników naziemnych. W cenie 9,95 euro miesięcznie można uzyskać dostęp do 15 kanałów DVB-T2. Oferta nazywa się Antenne TV, a plany jej wprowadzenia zostały ogłoszone miesiąc wcześniej.

TV Vlaanderen Antenne TV mapka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dystrybucja sygnału telewizyjnego Antenne TV odbywa się za pośrednictwem obiektów firmy Norkring, co sprawia, że usługa jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Flandrii i Brukseli. Oferta obejmuje kanały Medialaan (vtm, Q2, Vitaya, Caz, vtmKzoom, Kadet), SBS Belgium (4, VIJF, ZES), holenderskiego nadawcy publicznego NPO 1, NPO 2 i NPO 3 oraz francuskojęzyczne RTL-TVI, Club RTL i Plug RTL.

Jak odbierać Antenne TV we Flandrii i Brukseli?
Konieczna jest antena naziemnej telewizji cyfrowej. Operator oferuje taką nadającą się do odbioru w domu i na zewnątrz - w cenie 29 euro. Trzeba również zakupić odpowiedni moduł CI+ (bezkartowy). W przypadku posiadania telewizora z gniazdem CI+ i wbudowanym tunerem DVB-T2 wystarczy kupić sam moduł CI+ w cenie 39 euro. W innym razie trzeba nabyć dekoder DVB-T2 z modułem CI+ w promocyjnej cenie 99 euro.
 
Antena Funke dla oferty Antenne TV w cenie 29 euro
Dekoder DVB-T2 z modułem CI+ w promocyjnej cenie 99 euro
 

- Nastąpił wzrost popytu na podstawowe oferty telewizyjne obejmujące wyłącznie najpopularniejsze kanały w konkurencyjnej cenie - powiedział Yannick Altruy, dyrektor zarządzający na Belgię w M7 Group. - Ponadto oferta naziemnej telewizji cyfrowej była ograniczona do bezpłatnych stacji VRT. Cieszymy się, że uruchomiliśmy konkurencyjną ofertę Antenne TV ze wszystkimi głównymi flamandzkimi kanałami komercyjnymi, holenderskimi kanałami NPO i walońskimi kanałami RTL.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Moduł AstonCrypt 2.26 (Seca) CI - używany

Moduł dostępu warunkowego typu CI dla systemu Seca-MediaGuard (Nagra MA)...

199 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama