reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Rekordowa oglądalność „Wydarzeń”

dodano: 2017-12-07 16:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Polsat News „Wydarzenia” Program „Wydarzenia”, który o różnych porach mogą oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2, notuje rekordowe wyniki oglądalności. Jak poinformował nadawca, w środę, 6 grudnia br. wyemitowane w stacjach Polsat i Polsat News główne wydanie tego serwisu zapewniło nadawcy pozycję lidera. Jakie więc były te wyniki oglądalności?

Polsat Polsat News „Wydarzenia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, prawie 4,3 mln widzów śledziło w środę, 6 grudnia br. główne wydanie „Wydarzeń”. W trakcie jego emisji telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, a stację wybrał co trzeci widz oglądający w tym czasie telewizję.

Środowe główne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadził Jarosław Gugała, było najchętniej oglądanym programem informacyjnym w polskiej telewizji. Łączna widownia „Wydarzeń” na antenach telewizji Polsat i kanału Polsat News wyniosła 4,3 miliona widzów. W grupie 4+ program uzyskał 29,2 proc. SHR, a wśród widzów w grupie 16-49 udziały sięgnęły 34,2 proc. Flagowy program informacyjny Polsatu wybrało tego dnia o milion widzów więcej niż następny w zestawieniu program informacyjny stacji konkurencyjnej (dane za Cyfrowym Polsatem).

„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany o różnych porach w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk („#DorotaGawrylukZaprasza” w kanałach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj), Jarosław Gugała („Prezydenci i premierzy” w kanałach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj), Bartosz Kurek („Tło” w kanałach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj) oraz Joanna Wrześniewska-Sieger („Pod pressją” w kanałach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj), jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w kanałach Polsat i Polsat News.

O godzinie 22:00 na antenach kanałów Polsat News i Polsat News 2 jest emitowane codziennie wydanie wieczorne „Wydarzeń”. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór oraz Przemysław Białkowski. Dodajmy, iż program ten emitują także kanały Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat (więcej tutaj). Dodatkowo w stacjach informacyjnych Polsatu nadawane są programy „Gość Wydarzeń”, „Wekend Wydarzeń” i „Więcej Wydarzeń”.
 
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat


„Wydarzenia” - emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

339 zł Więcej...
reklama