reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4KUNIVERSE trafi do Szwajcarii

dodano: 2017-12-11 13:21 | aktualizacja: 2017-12-12 16:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: 4KUNIVERSE

4KUniverse Logo Ogólnorozrywkowy kanał 4KUNIVERSE - obecnie w ofercie platformy satelitarnej SES Ultra HD (North America) - rozszerza zasięg na Szwajcarię, ponieważ SES rozpoczyna dystrybucję szybko rozwijającego się kanału dla Swisscom, wiodącego szwajcarskiego operatora telekomunikacyjnego, z 1,45 mln klientów telewizyjnych.

4kuniverse_welcome_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Swisscom dodaje 4KUNIVERSE do swojej oferty Ultra HD, która obejmuje coraz lepszą ofertę kanałów, wideo na życzenie (VoD) oraz wydarzenia sportowe na żywo.

4KUNIVERSE po raz pierwszy pojawił się w 2017 roku na platformie SES Ultra HD w Ameryce Północnej, która obecnie oferuje 10 kanałów oferujących wszystko, od pełnej akcji przygody i telewizji rozrywkowej po eksplorację kosmosu, sport i dokument.

Platforma Ultra HD firmy SES w Ameryce Północnej ma niespotykane dotąd zapotrzebowanie, ponieważ ponad 30 operatorów telewizji kablowej i IPTV, z publicznością liczącą ponad 10 mln abonentów, rozpoczęło próby włączenia oferty UHD w swoich sieciach. Kilku operatorów wprowadziło już komercyjne pakiety Ultra HD w 2017 r., co było historycznym wydarzeniem w USA.

- Platforma SES Ultra HD odegrała olbrzymią rolę w ogólnym przyspieszeniu Ultra HD i szybkim rozwoju kanału 4KUNIVERSE, który szybko wzrósł od idei strategicznej do 24-godzinnego kanału telewizji kablowej 4K w niewiele ponad rok

- powiedział Matthew Mancinelli, dyrektor generalny 4KUNIVERSE.

- Cieszymy się, że 4KUNIVERSE jest tak popularny w domach w Ameryce Północnej, co może być rokiem przełomowym w 2018 roku dla rozwiązania SES Ultra HD - jesteśmy bardzo podekscytowani naszym międzynarodowym wzrostem, począwszy od Swisscom w Szwajcarii.

- Wykorzystując naszą globalną infrastrukturę dystrybucyjną i platformę SES Ultra HD, SES jest dobrze przygotowana do dostarczania wysokiej jakości treści 4K na rynki w dowolnym miejscu na świecie

- wyjaśnia Steve Corda, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w SES Video.

- Wejście 4KUNIVERSE do Swisscom stanowi naturalne przedłużenie naszego rozwiązania w Ameryce Północnej i otwiera drzwi do dodatkowego wzrostu poza USA.


Rozszerzona oferta treści 4k w SES Ultra HD obejmuje kanały:

NASA TV UHD, Fashion One 4K, C4K360, UHD1, 4KUNIVERSE, Funbox UHD, Nature Relaxation 4K, SES Demo Channel
i dwa kanały HDR: Travelxp 4K i INSIGHT TV.


 

Źródło: 4kuniversenow.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...
reklama