reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP HD z przedłużoną koncesją

dodano: 2017-12-15 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

TVP HD Na posiedzeniu w dniu 14 grudnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) pozytywnie rozstrzygnęła wniosek o przedłużenie koncesji spółce Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, na program telewizyjny pod nazwą TVP HD.

TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP HD to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy, seriale, programy dokumentalne i rozrywkowe. Kanał zadebiutował na rynku w 2008 roku (więcej tutaj). Dostęp do niego mają obecnie abonenci platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

W 2014 roku pojawiły się plany przekształcenia TVP HD w kanał pod nazwą TVP Premium, ze specjalne wyselekcjonowanymi treściami (więcej tutaj). Do tej zmiany ostatecznie nie doszło i na razie nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie.
 
Agnieszka Pawełkiewicz, Ilona Ostrowska, Emilia Komarnicka i Paweł Królikowski w serialu „Ranczo”, emitowanym w TVP HD, foto: Krzysztof Wellman/ATM Grupa
Agnieszka Pawełkiewicz, Ilona Ostrowska, Emilia Komarnicka i Paweł Królikowski w serialu „Ranczo”, emitowanym w TVP HD, foto: Krzysztof Wellman/ATM Grupa

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

699 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...
reklama