reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” 3 sukcesem TV4

dodano: 2017-12-15 19:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa Jak poinformował nadawca, emitowany w TV4 trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” notuje rekordowe wyniki oglądalności. Razem z serialami „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach TV4 i Polsat 1), „Na Wspólnej” (w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International) i „Barwy szczęścia” (w TVP2, TVP Polonia i TVP HD) jest on w czołówce najpopularniejszych seriali codziennych. Jak więc wyglądają te wyniki?

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, wyniki trzeciej serii „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” są kolejnym potwierdzeniem spektakularnego sukcesu tej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu jesienią ubiegłego roku stała się czwartym najlepiej oglądanym serialem codziennym, ustępując jedynie takim produkcjom jak „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach TV4 i Polsat 1 - więcej tutaj), „Na Wspólnej” (w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i „Barwy szczęścia” (w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj).

Średnia widownia tego sezonu „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” przekroczyła 1,8 mln osób, a udziały w rynku wyniosły 12 proc., co oznacza blisko dwukrotny wzrost w porównaniu do pierwszego sezonu serialu. W ostatnich tygodniach emisji widownia serialu regularnie przekraczała 2 mln widzów, a rekordowy odcinek obejrzało ponad 2,2 mln widzów przy udziałach w rynku wynoszących 13,6 proc.

W paśmie emisji „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” - od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 - Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). 

Warto dodać, że finał tego sezonu - film telewizyjny „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć” wyemitowany w niedzielę, 3 grudnia br. o godzinie 20:00 - był bezkonkurencyjny w swoim paśmie. Przeszło 2,1 mln widzów oraz udziały w rynku na poziomie 13,2 proc. zapewniły Czwórce w porze jego emisji pierwszą pozycję w Polsce (dane: Nielsen Audience Measurement/NAM, za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj).

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.
 
Tomasz Radawiec, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek i Michał Kitliński w filmie „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, foto: Marcin Goleń/ATM Grupa
Tomasz Radawiec, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek i Michał Kitliński w filmie „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, foto: Marcin Goleń/ATM Grupa


„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...