reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1.01.2018 pełna integracja Nagra i Conax

dodano: 2017-12-20 18:40 | aktualizacja: 2017-12-20 23:11
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra

Nagra Nagra i Conax zostaną w pełni zintegrowane od 1 stycznia 2018 r. Grupa Kudelski podjęła głęboką transformację swojej struktury, procesów i biznesu, mając na celu zapewnienie długoterminowego wzrostu i sukcesu.

Nagra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inicjatywy te są realizowane w kontekście coraz trudniejszego rynku telewizji cyfrowej, a działalność Kudelski Group rozszerza się z tradycyjnej technologii płatnej telewizji na bezpieczeństwo cybernetyczne i Internet rzeczy (IoT), odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku.

Kudelski Group zmierza do dostosowania działalności telewizji cyfrowej do nowych realiów rynkowych. Kudelski twierdzi, że jej dział cyfrowej telewizji zostanie szeroko przekształcony w nową strukturą 1 stycznia 2018 r., dotyczy to pełnej integracji firm znanych z dwóch systemów dostępu warunkowego Nagra i Conax.

Obejmie to też zmiany w zakresie odpowiedzialności za zarządzanie operacjami, przy czym rola dyrektora operacyjnego DTV zostanie podzielona na dwie osoby, koncentrujące się z jednej strony na sprzedaży i marketingu, a z drugiej na samych operacjach.

Strategicznym priorytetem Kudelski Group jest komercjalizacja portfolio produktów telewizji cyfrowej. Dlatego Pierre Roy będzie teraz koncentrował się na marketingu telewizji cyfrowej i sprzedaży jako DTV CMO, a także na roli wiceprezesa wykonawczego grupy.

Od 1 stycznia 2018 r. obecny CEO firmy Conax, Morten Solbakken dołączy do zarządu grupy Kudelski jako wiceprezes wykonawczy i poprowadzi nowo utworzony zespół operacyjny jako DTV COO, w tym strategiczne zarządzanie portfelem, rozwój klientów i integracja systemu, usługi i dostawy.

Kudelski Group dodał, że Centrum bezpieczeństwa IoT jest w pełni sprawne i prowadzone z Cheseaux w Szwajcarii. Kudelski porozumiała się też
z Comcast, co zakończy spory patentowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...
reklama