reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królestwo zwierząt” 2 od 1.01 w TNT

dodano: 2017-12-20 23:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT „Królestwo zwierząt” Członkowie klanu Cody znów szukają sposobów na łatwe pieniądze, dobrą zabawę i skoki adrenaliny. Jednak ich wzajemne relacje bardzo się zmieniają. Synowie będą chcieli uwolnić się spod rządów apodyktycznej matki i działać na własną rękę. Premiera drugiego sezonu serialu „Królestwo zwierząt” („Animal Kingdom”) odbędzie się w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o godz. 21:00 na antenie TNT.

TNT „Królestwo zwierząt”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17-letni Joshua po śmierci matki trafił pod opiekę krewnych z południowej Kalifornii. Rodzina spędza całe dnie na szukaniu łatwej rozrywki i prowadzi szemrane interesy. Na czele klanu stoi babcia chłopaka - Smurf (w tej roli zdobywczyni nagrody Emmy - Ellen Barkin), która rządzi twardą ręką i nie znosi sprzeciwów. Jednak w drugim sezonie czas na zmiany - synowie będą chcieli uwolnić się z dotychczasowego schematu panującego w rodzinie.

Poważny rodzinny konflikt to jednak nie jedyny problem, z jakim przyjdzie się zmierzyć apodyktycznej Smurf. Jej zagmatwana rzeczywistość skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy przeszłość, o której chciała zapomnieć  zacznie ją prześladować. Na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel - Jawi, który okaże się bardzo poważnym zagrożeniem i szybko udowodni, że jest gotów posunąć się bardzo daleko, aby dostać to, na czym mu zależy.

Na premierę drugiego sezonu „Królestwa zwierząt” TNT zaprasza w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o godzinie 21:00. W każdy poniedziałek stacja wyemituje po dwa odcinki serialu (więcej tutaj).
 
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner


„Królestwo zwierząt” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 1 stycznia 2018 roku) o 21:00 (po dwa odcinki) w TNT.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...