reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tropiciele” 2 wkrótce w TNT

dodano: 2017-12-21 08:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT „Tropiciele” Paczka detektywów amatorów z Nowego Jorku powraca w drugim sezonie serialu „Tropiciele” („Search Party”). Przyjaciele, którzy będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami wywołanej przez siebie tragedii, szybko zatęsknią za zwykłymi, codziennymi problemami. Premiera drugiej serii serialu odbędzie się w lutym 2018 roku w kanale TNT. 

TNT „Tropiciele”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Twórcy „Tropicieli” wzięli sobie do serca słynne powiedzenie Alfreda Hitchocka, według którego dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Drugi sezon serialu TNT rozpoczyna się od mocnego uderzenia - Dory i jej przyjaciele muszą zatrzeć ślady popełnionej pod koniec pierwszego sezonu zbrodni. Bohaterowie podejmą próbę powrotu do normalnego życia, jednak szybko okaże się, że poczucie winy niełatwo zagłuszyć. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, kiedy do akcji wkroczy nowa bohaterka - dociekliwa policjantka Joy.

„Tropiciele” to serial z gatunku określanego jako comedy drama. Produkcja opowiada o czwórce pogubionych życiowo dwudziestolatków, którzy usiłując odnaleźć się w nowojorskiej rzeczywistości, przez przypadek wplątują się kryminalną zagadkę. W rolach głównych występują Alia Shawkat („Bogaci bankruci”), John Reynolds („Stranger Things”), Meredith Hagner („Męska robota”) i John Early („Sąsiedzi 2”). Jak czytamy w komunikacie, pierwszy sezon „Tropicieli” cieszył się powodzeniem zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Serial zdobył imponującą ocenę 100 proc. w serwisie „Rotten Tomatoes”, a do jego oglądania zachęcał nawet legendarny twórca horrorów, Stephen King.

Premiera drugiego sezonu „Tropicieli” odbędzie się w lutym 2018 roku na antenie TNT. Stacja przypomni również widzom pierwszy sezon serialu, którego emisja rozpocznie się pod koniec stycznia 2018 roku (więcej tutaj).
 
Meredith Hagner, John Reynolds, Alia Shawkat, John Early i Brandon Micheal Hall w serialu „Tropiciele”, foto: Time Warner
Meredith Hagner, John Reynolds, Alia Shawkat, John Early i Brandon Micheal Hall w serialu „Tropiciele”, foto: Time Warner
John Reynolds, Meredith Hagner, Alia Shawkat i John Early w serialu „Tropiciele”, foto: Time Warner
John Reynolds, Meredith Hagner, Alia Shawkat i John Early w serialu „Tropiciele”, foto: Time Warner


„Tropiciele” - sezon 2., premiera w lutym 2018 roku w TNT. Wcześniejsze odcinki tego serialu kanał ten przypomni w styczniu 2018 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...