reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne programy w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2017-12-22 18:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Jak spędzają Wigilię ci, którzy są tego dnia na służbie lub dyżurze? Czy któreś zwierzęta w zoo przemówią w wigilijny wieczór ludzkim głosem? Jaka była prawdziwa historia pierwszej gwiazdki? Tego wszystkiego dowiedzą się słuchacze Radia Złote Przeboje (Agora) ze specjalnych świątecznych programów przygotowanych na Wigilię i Boże Narodzenie.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Są takie zawody, w których nie istnieją święta. W Wigilię (w niedzielę, 24 grudnia br.) w programie „Na straży pierwszej gwiazdki” Piotr Jaworski odwiedzi z mikrofonem strażaków, policjantów, lekarzy i innych, którzy nie będą mogli usiąść do wigilijnego stołu z racji poważnych obowiązków. Przełamie się z nimi opłatkiem w imieniu wszystkich słuchaczy Radia Złote Przeboje i sprawdzi, jak radzą sobie ze świętami, które zastają ich w samym środku pracy. Program „Na straży pierwszej gwiazdki” w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć w godzinach od 8:00 do 10:00.

Następnie na antenie pojawi się Kamil Baleja w audycji „Kamil sam w domu w Radiu Złote Przeboje”. Do 15:00 słuchacze stacji będą mogli sprawdzić, czy prowadzący poradzi sobie sam w środku świątecznego zamieszania i sprosta przygotowaniu świąt w pojedynkę. W przygotowaniach do Wigilii „na ostatni dzwonek” pomogą mu m.in. Ewa Wachowicz („Ewa gotuje” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat Film, ATM Rozrywka TV i Food Network - więcej tutaj), Antoni Pawlicki („W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj), Roma Gąsiorowska i Grażyna Wolszczak („Na Wspólnej” w kanałach TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj, „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj). 

Późne wigilijne popołudnie, wieczór i noc wypełnią polskie kolędy - „Wieczór kolęd w Radiu Złote Przeboje” będzie nadawany od 15:00 do północy. 

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia (w poniedziałek, 25 grudnia br.) Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy w podróż do... zoo. Piotr Jaworski sprawdzi, które zwierzęta przemówiły ludzkim głosem, a które na co dzień przypominają ludzi. Słuchacze stacji poznają najbardziej upartą oślicę w Polsce i szympansa, który uwielbia damskie torebki. Program „Ludzkim głosem” będzie na antenie w Radiu Złote Przeboje od 14:00 do 18:00.

Wcześniej Tomasza Brhela odwiedzą znani podróżnicy i kucharze, żeby opowiedzieć o najbardziej niezwykłych potrawach przygotowywanych na święta Bożego Narodzenia w różnych zakątkach świata. Audycji „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” będzie można słuchać w godzinach 10:00-14:00

Czy święty Mikołaj naprawdę był pociesznym brodatym panem w czerwonym wdzianku? Dlaczego ubieramy choinki i czym naprawdę była Gwiazda Betlejemska? O tym wszystkim opowie słuchaczom Radia Złote Przeboje Jakub Mędrzycki w programie „Prawdziwa historia pierwszej gwiazdki”, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (we wtorek, 26 grudnia br.) od 8:00 do 10:00.

Boże Narodzenie to także dobry czas na pomyślenie o tych, którzy potrzebują pomocy. Jak i komu pomagali muzycy znani z anteny Radia Złote Przeboje?O najpiękniejszych muzycznych odruchach serca, które niejednokrotnie porywały cały świat, opowie Tomasz Brhel w programie „Muzyczna historia dobrych uczynków” - w świąteczny wtorek, 26 grudnia br. w godzinach 18:00-22:00 (więcej tutaj).
 
Niezwykłe świąteczne programy w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Niezwykłe świąteczne programy w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Niezwykłe świąteczne programy w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Niezwykłe świąteczne programy w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...