reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światłowodowy internet UPC Polska w Szczecinie

dodano: 2017-12-23 03:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska Jak poinformował operator, zaoferowanie mieszkańcom Szczecina internetu o prędkości do 500 Mb/s to efekt długofalowych inwestycji UPC Polska w rozwój najnowocześniejszej sieci światłowodowej. Od teraz klienci UPC Polska w Szczecinie doświadczać będą jeszcze lepszej cyfrowej rozrywki w doskonałej jakości w myśl hasła „Radość z każdej chwili”.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, internet UPC o prędkości 500 Mb/s dostępny jest w Szczecinie w ramach oferty Happy Home. Pakiet, poza superszybkim internetem, zawiera również modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający cieszyć się internetem w każdym zakątku domu, na wielu urządzeniach jednocześnie oraz cyfrową telewizję najnowszej generacji Horizon z ponad setką kanałów HD i usługą Replay TV, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, nawet do siedmiu dni wstecz (więcej tutaj).

- Szeroko zakrojone inwestycje w budowę i modernizację sieci światłowodowej pozwoliły nam na wprowadzenie internetu 500 Mb/s dla naszych dotychczasowych oraz nowych klientów w Szczecinie. Już od dawna niezawodność naszej sieci potwierdzana jest w ogólnopolskim rankingu Speed Test, badającym rzeczywistą prędkość łączy dostarczanych przez operatorów. Dlatego tym bardziej cieszy, że szczecinianie będą mogli skorzystać z jeszcze lepszej jakości usług UPC

- mówi Lucian Mataoanu, szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska.


W celu sprawdzenia szczegółów oferty dla mieszkańców Szczecina wystarczy odwiedzić stronę internetową operatora (przejdź na stronę) i wpisać adres. - Można również odwiedzić salon sprzedaży UPC w Szczecinie przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1. Konsultanci udzielą tam wszelkich informacji na temat dostępności usług. Ceny pakietów z platformą telewizyjną nowej generacji Horizon, w specjalnej ofercie świątecznej rozpoczynają się od 49,50 zł miesięcznie - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).
 
90 procent sieci UPC w Polsce znajduje się w zasięgu internetu 500 Mb/s, foto: Liberty Global
90 procent sieci UPC w Polsce znajduje się w zasięgu internetu 500 Mb/s, foto: Liberty Global
v
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 5m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 5m - działa dobrze z...

269 zł Więcej...

Antena 80SP + Monoblock Twin

Stalowa antena 80cm z konwerterem Monoblock Twin do odbioru Astry...

159 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...
reklama