reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dorama i RTVD dostają licencje na Ukrainie [wideo]

dodano: 2017-12-23 16:36
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Dorama Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia wydała zezwolenia na nadawanie na Ukrainie dwóch zagranicznych kanałów. Jednym z nich jest nadający w języku rosyjskim i angielskim kanał Dorama. Drugim jest niemiecko-rosyjski RTVD. Są to kanały, które nie emitują zabronionych przez Ukrainę niektórych programów i filmów z Rosji.

RTVD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie Dorama można znaleźć seriale telewizyjne z Korei Południowej, Turcji, Chin, Tajwanu i Japonii. Stacja nadaje od 1 października 2017 roku w wybranych sieciach operatorów kablowych i platform satelitarnych w Rosji, a także u niektórych operatorów kablowych i IPTV w krajach bałtyckich i WNP.

W ramach promocji stację telewizyjną Dorama można odbierać FTA do 9 stycznia 2018 roku z satelitów Eutelsat 36C (36°E), Express-AT1 (56°E) i Express-AT2 (140°E).

RTVD to informacyjno-rozrywkowy kanał telewizyjny, szeroko dystrybuowany w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Są to głównie sieci kablowe i IPTV. Ofertę kanału, prócz informacji i programów talk-show, uzupełniają rosyjskie filmy, seriale i bajki.

Prezentacja kanału Dorama:


Prezentacja kanału RTVD:

Źródło: telekritika.ua

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 699 zł Więcej...
reklama