reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Alvaro Soler rozgrzeje publiczność

dodano: 2017-12-27 21:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Sylwestrowa moc przebojów” Przed nami „Sylwestrowa moc przebojów”. Sylwestrowy koncert telewizji Polsat odbędzie się po raz jedenasty, a po raz trzeci w Katowicach. Kto wybiera się w kapciach na sylwestra? Przebije stylizacją makijaż Ewy Farnej? A Alvaro Soler rozgrzeje publiczność w Katowicach. W stolicy Górnego Śląska nie może zabraknąć także rodowitych mieszkańców regionu, czyli muzyków zespołu Feel.

Polsat „Sylwestrowa moc przebojów”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Alvaro Soler rozgrzeje publiczność w Katowicach!

„Sylwestrowa moc przebojów” po raz trzeci odbędzie się w Katowicach (więcej tutaj). Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler. Jak zapowiada nadawca, bez wątpienia zagwarantuje najlepszą zabawę w plenerze i przed telewizorami. Czego dowodem jest wrześniowy występ Solera podczas koncertu „Roztańczony PGE Narodowy”, który wkrótce przypomni Polsat (więcej tutaj).

Alvaro Soler to chyba najbardziej pożądana przez fanki gwiazda tej części Europy. Alavo Soler miał szczęście być od dzieciństwa obywatelem świata. Mieszkał w Hiszpanii, Niemczech i Japonii, gdzie przeprowadził się z rodzicami jako 10-latek. Właśnie tam rozpoczął naukę gry na fortepianie co popchnęło go na muzyczną drogę. I choć studiował wzornictwo przemysłowe, to już na studiach wraz z bratem założył zespół Urban Lights. Karierę solową rozpoczął w 2014 roku, a pierwszym ogromnym sukcesem okazał się już jego debiutancki singiel „El mismo sol”. Piosenka szybko zdobyła popularność i uplasowała się w czołówce notowań list przebojów w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Alvaro Soler sukces powtórzył kolejnym przebojem zatytułowanym „Sofia” w 2016 roku, zaś jego debiutancka płyta „Eterno Agosto” pokryła się potrójną platyną w Polsce, a status złotej płyty uzyskała m.in. w Austrii, Włoszech i Szwajcarii.

Kto wybiera się w kapciach na sylwestra? Przebije stylizacją makijaż Ewy Farnej?

- Jak impreza sylwestrowa to tylko w Katowicach! - zapewnia nadawca. A jeśli w stolicy Górnego Śląska, to nie może zabraknąć rodowitych mieszkańców regionu, czyli muzyków zespołu Feel.

- Dobrze, że w tym roku mam tak blisko

- mówi lider zespołu Piotr Kupicha w filmie zapowiadającym koncert.


I coś w tym jest, bo do scenicznej stylizacji dodał urocze, świąteczne kapcie w renifery. Jeśli wokalista zdecyduje się w nich wystąpić podczas imprezy, zdecydowanie ma szansę zdetronizować Ewę Farną, której zeszłoroczny awangardowy makijaż stał się hitem internetu.
 
Ewa Farna podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: WBF
Ewa Farna podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: WBF
„Sylwestrowa moc przebojów”: W Katowicach wystąpi zespół Feel. Na zdjęciu Piotr Kupicha, Łukasz Kożuch, Michał Nowak i Michał Opaliński, czyli członkowie tej formacji, oraz samochód Chevrolet S-10, foto: Cyfrowy Polsat
„Sylwestrowa moc przebojów”: W Katowicach wystąpi zespół Feel. Na zdjęciu Piotr Kupicha, Łukasz Kożuch, Michał Nowak i Michał Opaliński, czyli członkowie tej formacji, oraz samochód Chevrolet S-10, foto: Cyfrowy Polsat
„Sylwestrowa moc przebojów”: Alvaro Soler rozgrzeje publiczność w Katowicach, foto: Jens Sage
„Sylwestrowa moc przebojów”: Alvaro Soler rozgrzeje publiczność w Katowicach, foto: Jens Sage


„Sylwestrowa moc przebojów” - transmisja w niedzielę, 31 grudnia 2017 roku o 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...